Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ବାହା ହେବେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବେନଜିରଙ୍କ ଝିଅ ବଖତ୍ବାର ଭୁଟ୍ଟୋ ଜର୍ଦ୍ଦାରୀ, ଜାଣନ୍ତୁ କାହାକୁ ବାଛିଲେ ଜୀବନସାଥି

28/11/2020 at 5:17 PM

ଇସଲାମାବାଦ ୨୮/୧୧ : ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଆସିଫ୍ ଅଲ୍ଲୀ ଜର୍ଦ୍ଦାରୀ ତଥା ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବେନଜିର ଭୁଟ୍ଟୋଙ୍କ ଝିଅ ବଖତ୍ବାର ଭୁଟ୍ଟୋ ଜର୍ଦ୍ଦାରୀ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମେହେମୁଦ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସହିତ ବଖତ୍ବାର ଭୁଟ୍ଟୋ ଜର୍ଦ୍ଦାରୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି । ମେହେମୁଦ ଚୌଧୁରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଆମେରିକାର ବ୍ୟବସାୟୀ ୟୁନିସ୍ ଚୌଧୁରୀଙ୍କର ପୁଅ ।

କରାଚିର ବିଲାୱାଲ ହାଉସ୍ ପରିସରରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବଖତ୍ବାର ଭୁଟ୍ଟୋ ଏବଂ ମେହେମୁଦ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମାରୋହରେ ଅତି କମରେ ୧୦୦ ରୁ ୧୫୦ ଅତିଥି ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଅକ୍ଟୋବରରେ କରାଚିର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇଥିବା ବଖଟୱାରଙ୍କ ପିତା ଆସିଫ ଅଲ୍ଲୀ ଜର୍ଦ୍ଦାରୀ ମଧ୍ୟ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହି ସମାରୋହରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଥିବା ଅତିଥିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାକିସ୍ତାନ ପିପୁଲ୍ସ ପାର୍ଟି (ପିପିପି) ନେତା, ବରିଷ୍ଠ ରାଜନେତା, ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଟାଇକନ୍, ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା, ବିଶିଷ୍ଟ ଆଇନଜୀବୀ, କିଛି ବିଧାୟକ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟ ରହିଥିଲେ ।

ତେବେ ସପ୍ତାହେ ପୂର୍ବରୁ କରୋନା​‌ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ବୁଖତ୍ବାରଙ୍କ ଭାଇ ବିଲାୱାଲ ଭୁଟ୍ଟୋ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ପରେ ବଖତ୍ବାର ଭୁଟ୍ଟୋ ତାଙ୍କ ଭାବୀ ସ୍ବାମୀ ମେହେମୁଦ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ମା ବେନଜିର ଭୁଟ୍ଟୋଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

   Related Posts