Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଦଳା : ଖାକି ଉପରେ ଖାକିର ଜୁଲମ୍, ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଏସଆଇଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଜେଲ୍ ଓ୍ୱାର୍ଡର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୩୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୫୩୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଗାଜା ଉପରେ ଇସ୍ରାଏଲର ପୁଣି ରକେଟ୍ ଆକ୍ରମଣ, ଭାଙ୍ଗିଲା ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ରାଜିନାମା
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରଲରକୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌, ୨ ମୃତ
  • ||

ଟ୍ରେନ ଟଏଲେଟରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବିହୀନ ଶବ ମିଳିବା ଘଟଣା: ୮ମାସ ପରେ ଖୋଲିଲା ଗୁମର, ସ୍ତ୍ରୀ ହନ୍ତା ସ୍ବାମୀ ଗିରଫ

24/01/2019 at 5:40 PM

ପୁରୀ୨୪|୧: ପୁରୀରେ ଟ୍ରେନ୍ ଟଏଲେଟରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବିହୀନ ମୃତଦେହ ଏବଂ ଡ଼େଲାଙ୍ଗ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟ ରେଳଧାରଣାରୁ ମୁଣ୍ଡ ମିଳିବା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ । ମୃତା ମହିଳା ହେଲେ ଯାଜପୁର  ବିଞ୍ଚାରପୁର ଥାନା ଖଣ୍ଟିପାଲର ଗୀତଞ୍ଜଳି ମଲ୍ଲିକ । ହତ୍ୟାକରୀ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କପିଳ ଓରଫ ବାମନ ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ଜିଆରପି  ଗିରଫ କରିଛି ।

୮ ମାସ ପରେ  ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ  । ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ସ୍ବାମୀ ଗିରଫ । ୨୦୧୮, ଜୁନ୍‌ ୨୦ ।  ପୁରୀରେ ଖେଳିଗଲା ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ । ଟ୍ରେନ୍ ଟଏଲଟ୍‌ରୁ ମିଳିଥିଲା  ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବିହୀନ ମୃତ ଦେହ । ଆଉ ଡେଲାଙ୍ଗ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟ ବେରବୋଇ ନିକଟରୁ ମିଳିଥିଲା କଟା ମୁଣ୍ଡ । ଘଟଣାର ୮ ମାସ ପରେ ହତ୍ୟାକାରୀ ସ୍ବାମୀ  କପିଳ ଓରଫ ବାମନ ଚରଣ ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ଜୁନ୍ ୧୯ରେ ସ୍ବାମୀ କପିଳ , ସ୍ତ୍ରୀ ଗୀତାଞ୍ଜଳି ମଲ୍ଲିକକୁ ଚେନ୍ନାଇ ନେଇଯିବା ବାହାନାରେ ବସ ଯୋଗେ ପୁରୀ ଆଣିଥିଲେ । ବୁଲାବୁଲି କରିବାପରେ ରାତି ୧୧ ଟାରେ ପୁରୀ-ଖୋର୍ଦ୍ଧା ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନରେ  ଚଢ଼ିଥିଲେ ଉଭୟ । ଗୀତାଞ୍ଜଳି ଟଏଲେଟ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବାମନ ନିଜ ପାଖରେ ରଖିଥିବା ଛୁରୀରେ ତାଙ୍କ ତଣ୍ଟିକୁ କାଟିବା ପରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ରେଳ ଟ୍ରାକରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଣେ ଚାଲିଯାଇଥିଲା।  

୮ ମାସ ଧରି ଚେନ୍ନାଇରେ ରହିବା ପରେ ସେ ଗତ ୧୯ ତାରିଖରେ ନିଜ ଗାଁ ମଙ୍ଗଳପୁରକୁ ଫେରିଥିଲା ବାମନ । ଗୀତାଞ୍ଜଳିଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଝିଅ କଥା ପଚାରିବାରୁ ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇନଥିଲା ସେ । ପରିବାର ଲୋକେ ମଙ୍ଗଳପୁର ଥାନାରେ ଗତ ୨୧ ତାରିଖରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ସମାନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଜିଆରପି ରଖିଥିବା ଘଟଣା ଦିନ ଏବଂ ଶବ ବ୍ୟବଛେଦର ଫଟୋ ପାଇବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଏହା ଗୀତାଞ୍ଜଳୀର ମୃତଦେହ ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲେ । ଝଗଡ଼ା, ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି  ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ବୀକାର କରିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ ।          

                    

୮ ମାସ ପରେ ପଦାକୁ ଆସିଛି ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ସତ । ଆଉ ପତ୍ନୀ ହନ୍ତା ସ୍ବାମୀ ଯାଇଛି ଜେଲ୍‌ର ଚାରିକାନ୍ଥ ଭିତରକୁ ।  

   Related Posts