Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ମଣିଷର ବ୍ୟବହାର: ଜାଣନ୍ତୁ କିଭଳି ବଦଳାଇ ପାରିବେ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ

8/09/2020 at 5:19 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୮/୦୯ : ମଣିଷ ବ୍ୟବହାର ସହ ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତିର ସମ୍ବନ୍ଧ ରହିଛି | ମଣିଷର ବ୍ୟବହାର ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥାଏ | ଭଲ ହେଉ କିମ୍ବା ଖରାପ ମଣିଷର ବ୍ୟବହାର ସିଧାସଳଖ ଗ୍ରହକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ | ଗ୍ରହ କାରଣରୁ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ | ବେଳେବେଳେ ଆମ ବ୍ୟବହାର ଯୋଗୁଁ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବଦଳି ଯାଇଥାଏ | ବ୍ୟବହାରର ପ୍ରଭାବ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ କିଭଳି ପଡିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ :

ବାଣୀ ବାଣୀର ସମ୍ବନ୍ଧ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଓ ଆର୍ଥିକ ସମୃଦ୍ଧି ସହ ରହିଛି | ଖରାପ ବାଣୀ ଯୋଗୁଁ ମଣିଷକୁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିଥାଏ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ବାଣୀର ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ଯୋଗୁଁ ଆକସ୍ମିକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥାଏ କିମ୍ବା ଯୌନାସି ବଡ ଧରଣର ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଥାଏ | ବାଣୀ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ଏବଂ ଭଲ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥାଏ | ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ର ଜପ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ଲାଭ ମିଳିଥାଏ |

ଆଚରଣ କର୍ମ ମଣିଷର ଆଚରଣ ଓ କର୍ମର ସମ୍ବନ୍ଧ ରୋଜଗାର ସହ ରହିଛି | ଯଦି ଆଚରଣ ଓ କର୍ମ ଶୁଦ୍ଧ ନ ଥାଏ ତାହେଲେ ରୋଜଗାରରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ | ବ୍ୟକ୍ତି ସାରା ଜୀବନ ବାଟବଣା ହୋଇଯାଏ ଏବଂ କେବେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ ନାହିଁ | ଆଚରଣ ସୁଧୁରିଲେ ରୋଜଗାର ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଥାଏ | ଆଚରଣ ଶୁଦ୍ଧି ପାଇଁ ପ୍ରାତଃରେ ଓ ସନ୍ଧ୍ୟା କାଳରେ ଧ୍ୟାନ କରିବା ଉଚିତ | ଶିବଙ୍କ ଉପାସନାରେ ଅଦ୍ଭୁତ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ |

ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅବହେଳା ଦାୟିତ୍ୱ ସହ ମଣିଷ ଜୀବନର ବାଧାର ସମ୍ବନ୍ଧ ରହିଛି | ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱ ସଠିକ ଭବେ ତୁଲାଇ ନଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ବଡ ସଙ୍କଟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ, ଯେପରିକି କୌଣସି ପ୍ରକାର ମୁକଦ୍ଦମା କିମ୍ବା ଋଣ | ଫଳରେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସମସ୍ୟାରେ ହିଁ ଘାଣ୍ଟି ହୋଇ ରହିଯାଏ | ସେଥିପାଇଁ କେବେ ବି ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ପଛରେ ପକାଇବା ଉଚିତ ନୁହେଁ | ଏକାଦଶୀ ବ୍ରତ ପାଳନ କଲେ ଏହି ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଥାଏ | ଏହାସହ ଗଛରେ ପାଣି ଦେଲେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ |

ସହାୟତା କରିବା ସକ୍ଷମ ଥାଇ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକୀୟ କିମ୍ବା ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ନ କଲେ ଜୀବନରେ ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ | ଏହିଭଳି ବ୍ୟକ୍ତି ଯେକୌଣସି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଏକାକୀତ୍ୱର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଆପଣ ଲୋକଙ୍କ ଯେତେ ସହାୟତା କରିବେ ସେତିକି ଈଶ୍ୱରର କୃପା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ | ଏହିଭଳି ବ୍ୟକ୍ତି କେବେ ବି ମନରୁ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇନଥାନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ନିଜ ଦିନଚର୍ଯ୍ୟାରୁ କିଛି ସମୟ ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପାଇଁ ବାହାର କରିବା ଉଚିତ | ଏହାଦ୍ୱାରା ଭାଗ୍ୟ ଚକ୍ର ଚମକି ଉଠିବ |

   Related Posts