Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଲା କୃଷକ ସଂଗଠନ
  • ||
  • ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ କଙ୍ଗାରୁ ଚିତ୍, ଚମକିଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୧୧ ରନରେ ହରାଇଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ ଭାରତ, ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର ଫାଇଦା ନେବ ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଇରଫାନ ଖାନ ଓ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ କ୍ୟାନସରରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି ଏହି ୫ଜଣ କଳାକାର

4/05/2020 at 7:22 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୪/୦୫ : ଲଗାତାର ଦୁଇ ଦିନରେ ବଲିଉଡର ଦୁଇ ଜଣ ଦକ୍ଷ କଳାକାରଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି | ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନିଧନରେ ସାରା ବଲିଉଡରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳି ଯାଇଛି | ବୁଧବାର ଦିନ ଅଭିନେତା ଇରଫାନ ଖାନ ୫୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବାବେଳେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦିନ ଅର୍ଥାତ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଋଷି କପୁର ୬୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି | ଏହି ଦୁଇ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡର ଆଉ ୫ଜଣ କଳାକାର ମଧ୍ୟ କ୍ୟାନସରରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି |


ଜାଣନ୍ତୁ ସେହି ୫ ଜଣ କଳାକାର କିଏ :
ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ବିନୋଦ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ୨୦୧୭ ମସିହା ଏପ୍ରିଲ ୨୭ ତାରିଖରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା | ସେ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୭୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କର ନିଧନ ହୋଇଥିଲା | ସେ ବହୁତ ଦିନରୁ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ | ଅସୁସ୍ଥତା ଯୋଗୁଁ ସେ ଅଭୁତ ଦିନ ଯାଏଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ଥିଲେ |


ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ମତ ନର୍ଗିସ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୧୯୮୧ ମସିହା ମେ ୩ ତାରିଖରେ ସେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ | କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଥିବା ସମୟରେ ଆମେରିକାରେ ବହୁତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଥିଲା | ଶେଷରେ ସେ ଜୀବନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଯାଇଥିଲେ |


ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରଥମ ସୁପରଷ୍ଟାର ରାଜେଶ ଖାନ୍ନା ମଧ୍ୟ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ଅନେକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜୀବନ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରିବା ପରେ ୨୦୧୨ ମସିହା ଜୁଲାଇ ୧୮ ତାରିଖରେ ସେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ | ମୃତ୍ୟୁ ସମୟରେ ରାଜେଶ ଖାନ୍ନାଙ୍କୁ ୬୯ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା |

ବଲିଉଡର ଆଉ ଜଣେ ଦକ୍ଷ କଳାକାର ଫିରୋଜ ଖାନ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ସେ ଫୁସଫୁସ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୨୦୦୯ ମସିହାରେ ୬୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଜୀବନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଯାଇ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ |


ଡିମ୍ପଲ କାପଡ଼ିଆଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ସିମ୍ପଲ କାପଡ଼ିଆ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୩ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ସେ କ୍ୟାନସର ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରିଥିଲେ | ଶେଷରେ ୨୦୦୯ ମସିହା ନଭେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ୫୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ |

   Related Posts