Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୁନ୍ନୁର ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ବିଧାନସଭାରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ : ଗୃହରେ ୧ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା
  • ||

୫ ଷ୍ଟାର୍ ହୋଟେଲ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ ମହିଳା, ବେଡ୍ ଭିତରେ ଲୁଚି ରହିଥିଲେ ଶହ ଶହ କୀଟ, ଶୋଷି ନେଲେ ରକ୍ତ

6/11/2021 at 11:44 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୧୧: ସାଧାରଣତଃ ଲୋକମାନେ ମହଙ୍ଗା ହୋଟେଲରେ ଆରାମ ପାଇଁ ବୁକ୍ କରନ୍ତି।  ହୋଟେଲ ଯେତେ ବଡ, ସେତେ ଅଧିକ ସୁବିଧା। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ୫ ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲଗୁଡିକ ସବୁଠାରୁ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଏହା ମହଙ୍ଗା ହୋଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ସୁବିଧା ହେତୁ ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଚାର୍ଜେସ୍ ଦେବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରନ୍ତି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ପରେ ବି ଏହି ହୋଟେଲଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣଙ୍କର ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହୁଏ? ସାଉଥ୍ ୱେଲ୍ସରେ ରହୁଥିବା ସାରା ଫିଞ୍ଚଙ୍କ ସହିତ ଏହିପରି କିଛି ଘଟିଛି। ସାରା ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ମେକ୍ସିକୋ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ସେ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ୫ ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲରେ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନ ଭଳି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

bed bug in 5 star hotel

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁଇ ସନ୍ତାନର ମା ସାରା ଏକ ପାଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ବେଡବଗ୍ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ବେଡବଗ୍ ଗୁଡିକ ରାତିସାରା ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶରୀରକୁ ଖାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏକ ବର୍ଷର ଝିଅର ପୁରା ଶରୀର ଲାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଅନ୍ଧାରରେ ସେମାନେ ତାଙ୍କର ପୁରା ପରିବାରକୁ କାମୁଡିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଲାଇଟ୍ ଅନ୍ କଲେ, ସେ ଦେଖିଲେ ଯେ ଅନେକ ବେଡବଗ୍ ଖଟ ଉପରେ ଚାଲୁଛନ୍ତି।

bed bug in 5 star hotel

ସାରା କହିଛନ୍ତି, ହୋଟେଲରେ ରହୁଥିବା ଆଉ ୧୨ ଜଣ ଅତିଥି ମଧ୍ୟ ସମାନ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖିନ ହୋଇଥିଲେ। ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ କଷ୍ଟ ସାରାଙ୍କ ଝିଅ ପାଇଥିଲା। ବେଡବଗ୍ ତାର ହାତ ଓ ପାଟିରେ ଅଧିକ କାମୁଡିଥିଲେ। ଏପରିକି ସାରାଙ୍କୁ ବି ବେଡବଗ୍ କାମୁଡିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ବେଡବଗ୍ କାମୁଡ଼ିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲାଇଦେଇଥିଲା। ଏଥିସହିତ ତାଙ୍କ ଚାରି ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ସାରା ହୋଟେଲ ଉପରେ ମଇଳା ଏବଂ କୀଟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶୁଆଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ।

   Related Posts