Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୫୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବି ଖସିନି ଯୌବନ, ଆଜିବି ତରୁଣୀ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ତବୁ, ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ରହସ୍ୟ…

6/11/2021 at 8:56 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୧୧: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତବୁ ସେହି ହିରୋଇନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ, ଯାହାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରୁ ତାଙ୍କ ବୟସ ଅନୁମାନ କରିବା କଷ୍ଟକର। ତାଙ୍କୁ ୫୧ ବର୍ଷ ବୟସ କିନ୍ତୁ ଏହି ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ସେ ୨୫ ବର୍ଷର ଦେଖାଯାନ୍ତି। ତବୁ ତାଙ୍କ ସ୍କିନର ଖୁବ୍ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ଏହି ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ୟଂଗ ଦେଖାଯାନ୍ତି। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ରହସ୍ୟ ବିଷୟରେ, ଯାହାକୁ ଅନୁସରଣ କରି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ୟଂଗ ଦେଖାଯିବେ।

PunjabKesari

ସ୍କିନ୍ ମୈଶ୍ଚରାଇଜର୍:

ଚର୍ମକୁ କୋମଳ ରଖିବା ପାଇଁ ତବୁ ଆଣ୍ଟି-ଏଜିଂ ମୈଶ୍ଚରାଇଜର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି। ଏହା କେବଳ ଚର୍ମକୁ କୋମଳ ରଖେ ନାହିଁ ବରଂ ଏହା କୁଞ୍ଚନ ଏବଂ ଦାଗକୁ ବି ଦୂର କରିଥାଏ। ତାଙ୍କ ପରି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବାକୁ, ମୈଶ୍ଚରାଇଜର ଲଗାନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରାୟ ୧୦ ମିନିଟ୍ ପାଇଁ ମସାଜ୍ କରନ୍ତୁ।

ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ:

ତବୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ଚର୍ମ ସୁସ୍ଥ ରହିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତବୁ ଦିନର ଆରମ୍ଭରୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେବଳ ଫଳ ଖାଆନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ତରଭୁଜ, ଚିକୁ, ଆମ୍ବ, ଅଙ୍ଗୁର ଏବଂ ଡାଳିମ୍ବ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନଡ଼ିଆ ପାଣି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ।

PunjabKesari

ହୋମମେଡ ସ୍କ୍ରବ୍:

ତବୁ ଓଠକୁ ସ୍କ୍ରବ୍ କରିବା ପାଇଁ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଜେଲି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି। ସେ ଏଥିରେ ଚିନି ମିଶାଇ ଓଠକୁ ଘଷନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ବଡି ସ୍କ୍ରବ୍ ପାଇଁ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଜେଲି ଏବଂ ସମୁଦ୍ର ଲୁଣ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି।

ହଟ୍ ଅଏଲ୍ ମସାଜ:

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତବୁ ନିଜେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ପିଲାଦିନରୁ ଗରମ ତେଲ ମସାଜ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଯେତେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସପ୍ତାହରେ ଦୁଇଥର କେଶ ମାଲିସ୍ କରନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି।

PunjabKesari

ଦହି, ବିଟ୍-ରୁଟ୍‌ସ ଏବଂ ସାଲାଡ୍:

ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ଦହି ପସନ୍ଦ କରେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୋର କେଶ ହେତୁ ମୁଁ ଏହାକୁ ଖାଏ। ଆପଣ ଦିନରେ ଏକ ବାଉଲ୍ ଦହି ଖାଇବା ଜରୁରୀ। ବିଟ୍-ରୁଟ୍‌ସ କେବଳ ରକ୍ତକୁ ଶୁଦ୍ଧ କରେ ନାହିଁ, ବରଂ ଏହା କେଶ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇଥାଏ। ସୁନ୍ଦର ଚର୍ମ ଏବଂ ଦୃଢ କେଶ ପାଇଁ ଭେଜ୍ ସାଲାଡ୍ ମଧ୍ୟ ଜରୁରୀ।

ଏକ୍ସରସାଇଜ୍:

ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଫିଟନେସ୍ ସହିତ ଚର୍ମ ପାଇଁ ବ୍ୟାୟାମ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ପ୍ରତିଦିନ ଯୋଗ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ କରିବା ଦ୍ୱାରା ରକ୍ତ ସଞ୍ଚାଳନ ଠିକ୍ ରହିଥାଏ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଚେହେରାର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରହିଥାଏ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହା ତାଙ୍କ ଚାପକୁ କମ୍ କରିଥାଏ, ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ଚେହେରାରେ ଦେଖାଯାଏ।

   Related Posts