Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶିକାରୀ ଆଡ୍ଡାରେ ବନବିଭାଗର ଅତର୍କିତ ଚଢାଉ, ୪ ଗିରଫ
  • ||
  • ଗ୍ରୋସରୀ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରି
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ୱର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଗାଡିରେ ଥିଲେ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୨ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ
  • ||
  • ପଦ୍ମ ସମ୍ମାନ ଘୋଷଣା: ୩ଟି ବର୍ଗରେ ମୋଟ ୧୧୯ ଜଣ ପାଇବେ ସମ୍ମାନ
  • ||

ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟିରେ ବ୍ୟୁଟିସିଆନକୁ ଘରକୁ ଡାକି ମଦ ପିଆଇ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ୪ ସାଙ୍ଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ

7/09/2020 at 1:25 PM

ପ୍ରୟାଗରାଜ ୦୭/୦୯ : ସଙ୍ଗମ ନଗରୀ ପ୍ରୟାଗରାଜର ଧୁମନଗଞ୍ଜ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଚାଂଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଜଣେ ବ୍ୟୁଟିସିଆନଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାର୍ଟିରେ ଡାକି ତାଙ୍କର ହିଁ ୪ ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟିରେ ପ୍ରଥମେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଦ ପିଆଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା | ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଯୁବକମାନେ ମାରପିଟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ନିଶା ଅବସ୍ଥାରେ ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ୨୦ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା କରୁଛି |

ବେଣୀଗଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ବ୍ୟୁଟିସିଆନ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଆଶିକ, ସୁଫିୟାନ, ସାବୁ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ସୁଲେମ ସତ୍ୟ ସ୍ଥିତ ନିଜ ଘରକୁ ଡାକିଥିଲେ | ଘରକୁ ଡାକି ତାଙ୍କୁ ମଦ ପିଆଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ସେ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ଯୁବତୀ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ସେଠାରୁ ବାହାରି ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ ଓ ସେଠାରେ ହିଁ ଅଚେତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

ଚେତା ଆସିବା ପରେ ଯୁବତୀ ପୋଲିସକୁ ସମସ୍ତ ଘଟଣା କହିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି | ତେବେ ଯୁବତୀ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘର ଠିକଣା ମଧ୍ୟ କହି ପାରୁନଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତର ଘରକୁ ଟ୍ରେସ କରିପାରିନଥିଲା ବୋଲି ଏସପି କହିଛନ୍ତି | ତେବେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରୁଛି | 

   Related Posts