Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

ଛେଣ୍ଡିପଦା ବିଡିଓଙ୍କ ଅଶ୍ଲିଳ ଭାଷା: ସାନ୍ତ୍ୱନା ଦେବା ବଦଳରେ ମହିଳାଙ୍କୁ କଲେ ଗାଳି ଗୁଲଜ,ଶୁଣନ୍ତୁ ଏମାନେ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି

14/05/2020 at 6:14 PM

ଅନୁଗୁଳ୧୪/୫: ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭୟଭୀତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାନ୍ତ୍ବନା ଦେବା କଥା। କିନ୍ତୁ ଜ​‌ଣେ ବିଡିଓଙ୍କ କଥା ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ବି ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯିବେ। କିଛିଦିନ ଜଣେ ଓଏଏସ୍‌ ଅଧିକାରିଣୀ ବାହାରୁ ଫେରିଥିବା ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିବାର ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ। ବରପଦା ହାଇସ୍କୁଲ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ ସେଣ୍ଟରରେ ଯେଉଁ ଘଟଣା ଘଟିଛି, ଯାହାକି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି।

କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ଥିବା ୩ ଜଣ ମହିଳା ନିଜ ସମସ୍ୟା ସଂପର୍କରେ ପ୍ରଶାସନକୁ ଜଣାଇବା ଲାଗି ବିଡିଓଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଫୋନ୍‌ରେ ବିଡିଓ ବାବୁ ଜଣଙ୍କ ଯାହା କହିଲେ, ତାହା ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଣାଇ ପାରିବୁ ନାହିଁ। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନିଜ ଅଭାବ ଅସୁବିଧା ଜଣାଇବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅସଭ୍ୟ ଭାଷାରେ ଗାଳି ଗୁଲଜ ସହ ଚୁପ ରହିବାକୁ କହିଲେ ବିଡିଓ। ଏମାନେ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି ଶୁଣନ୍ତୁ…

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ବନରପାଳ ବ୍ଲକର ୨ ଜଣ ମହିଳା ଏବଂ ତାଳଚେର ବ୍ଲକର ଜଣେ ମହିଳା ଏହି ତିିନିଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ ବ୍ଲକରୁ ନେଇ ୧୦୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ରଖାଯାଇଛି। ଏମାନେ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ନିଜ ବ୍ଲକରେ ରହିବେ। ଏନେଇ ଛେଣ୍ଡିପଦା ବିଡିଓଙ୍କୁ ଏମାନେ ଫୋନ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବିଡିଓ ମହୋଦ୍ବୟ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଲୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରୁଥିବା ସ୍ବର ଅଡିଓରେ ରହିଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଅଡିଓ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି।

   Related Posts