Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ମହିମ ବର୍ମା ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଛାଡ଼ିଲେ ବିସିସିଆଇ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ : ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ କ’ଣ ଥିଲା କାରଣ?

14/04/2020 at 10:13 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୪: ମହିମ୍ ବର୍ମା ଉତ୍ତରାସଙ୍ଘ କ୍ରିକେଟ ସଙ୍ଘର ସଚିବ ହେବା ପରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ କଣ୍ଟୋଲ୍ ବୋର୍ଡ଼ର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ଛାଡ଼ି ଦେଇଛନ୍ତି। ବର୍ମା କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ଔପଚାରିକତା ଥିଲା,ତାଙ୍କ ଟିମ୍ ଗତ ମାସରେ ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ବାଚନ ଜିତିଥିଲା। ବିସିସିଆଇ ତାଙ୍କ ଇସ୍ତଫାରେ ଆଧିକାରିକ ଭାବେ ସେତେବେଳେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ,ଯେତେବେଳେ ଏହାର ନିୟମିତ କାର୍ଯ୍ୟଧାରା ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ମହିମ୍ ବର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ରାଜ୍ୟ ସଙ୍ଘର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଶୁଣା କରିବାର ଅଛି ଯାହାର ସଞ୍ଚାଳନ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଭଲ ଭାବେ ହୋଇପାରୁନଥିଲା। ସେ ସିଇଓ ରାହୁଲ ଜୋହରୀଙ୍କୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ବିଶ୍ବାସ ରହିଛି ଯେ ଏହାକୁ ସ୍ବୀକାର କରାଯିବ

ବର୍ମାଙ୍କୁ ପଦ ଛାଡ଼ିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା,କାରଣ ବିସିସିଆଇ ସମ୍ବିଧାନ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଏବଂ ପ୍ରାନ୍ତୀୟ ସ୍ତରରେ ଦୁଇଟି ପଦରେ ରହିବାର ଅନୁମତି ଦେଇନଥାଏ।

ବର୍ମାଙ୍କୁ ଗତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବର ୨୩ତାରିଖରେ ବିସିସିଆଇର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ କରାଯାଇଥିଲା। ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ,ଜୟ ଶାହଙ୍କୁ ସଚିବ,ଜୟେଶ ଜର୍ଜଙ୍କୁ ସହ ସଚିବ ଏବଂ ବୃଜେଶ ପଟେଲଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ୍ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ମନୋନୀତ କରାଯାଇଥିଲା।

   Related Posts