Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ଚୟନକର୍ତ୍ତା ପଦ ପାଇଁ ପ୍ରସାଦ ସମେତ ଏହି ପାଞ୍ଚ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଡକାଇଲା ବିସିସିଆଇ, କଟିଲେ ଅଗରକର

3/03/2020 at 9:51 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩।୦୩- ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବୋର୍ଡ(BCCI) ଜାତୀୟ ଚୟନକର୍ତ୍ତା ଚୟନ ପାଇଁ ପାଞ୍ଚ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସଟ୍ ଲିଷ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ମୁମ୍ଵାଇରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ କ୍ରିକେଟ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସମିତି(ସିଏଏ)ର ବୈଠକରେ ଜାତୀୟ ଚୟନକର୍ତ୍ତା ସମିତିର ଦୁଇଟି ପଦରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ପାଞ୍ଚ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାର ନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି। ଏହି ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଭେଙ୍କଟେସ ପ୍ରସାଦଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ।

ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳାଳି ମଦନଲାଲ, ଆରପି ସିଂହ ଓ ସୁଲକ୍ଷଣା ନାଇକଙ୍କ ସମିତି ୪୪ ଆବେଦନ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାର ନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ବିସିସିଆଇ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ତିନି ଜଣିଆ ସମିତି ଭେଙ୍କଟେସ ପ୍ରସାଦ, ପୂର୍ବତନ ସ୍ପିନର ସୁନିଲ ଯୋଶୀ, କ୍ରିକେଟରରୁ ଭାଷ୍ୟକାର ହୋଇଥିବା ଏଲ ଶିବରାମକୃଷ୍ଣନ, ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ହରବିନ୍ଦର ସିଂହ ଓ ପୂର୍ବତନ ସ୍ପିନର ରାଜେଶ ଚୌହାନଙ୍କୁ ବୁଧବାର ହେବାକୁ ଥିବା ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇଁ ଡକାଇଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ଏହି ପାଞ୍ଚ ନାମ ମଧ୍ୟରେ ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଅଜିତ୍ ଅଗରକରଙ୍କ ନାମ ସାମିଲ ନାହିଁ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଏମଏସକେ ପ୍ରସାଦ ଓ ତାଙ୍କର ସାଥୀ ଚୟନକର୍ତ୍ତା ଗଗନ ଖେଡାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଶେଷ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ନୂତନ ଚୟନକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ଚୟନ କରାଯିବ।

   Related Posts