Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୬ ମୃତ ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ : ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବେବି ହାଓ୍ୱାରେ, ପଚରାଉଚରା ଏବଂ ଯାଞ୍ଚରୁ ଆଗକୁ ବଢୁନି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ

14/09/2020 at 6:58 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୪|୦୯: ଲକଡାଉନ୍‌ ବେଳେ ରାଜଧାନୀରେ ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୋଗର ୧୪ଦିନ ପରେ ବି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ନାକାମ୍‌ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ୍‌।୪୮ଘଣ୍ଟାର ମହଲତ ସରିବା ପରେ ରାଜ୍ୟ ଶିଶୁ ଅଧିକାର ସୁରକ୍ଷା ଆୟୋଗଙ୍କୁ ଆହୁରି ୭ଦିନ ସମୟ ମାଗିଛି ପୋଲିସ । ସେପଟେ ଭୁବନେଶ୍ବର ମହିଳା ଥାନାର ନୋଟିସ୍‌ ଆଧାରରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିବା ଟିଭି ଚାନେଲର ଇନ୍‌ପୁଟ ଏଡିଟରଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡକାଇ ପଚରାଉଚରା କରିଛି ପୋଲିସ ।

ଅଭିଯୋଗକୁ ୧୪ଦିନ ବିତିଲା । ତଥାପି ପୋଲିସ ହାତ ଖାଲି । ଅଣ୍ଟିଲାନି ୪୮ଘଣ୍ଟାର ମହଲତ । ଆହୁରି ୭ଦିନ ସମୟ ମାଗିଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ । ଲକଡାଉନ୍‌ ବେଳେ ରାଜଧାନୀରେ ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୋଗର ୧୪ଦିନ ପରେ ବି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ନାକାମ୍‌ ପୋଲିସ୍‌ । ଏମିତିକି ରାଜ୍ୟ ଶିଶୁ ଅଧିକାର ସୁରକ୍ଷା ଆୟୋଗଙ୍କ ୪୮ଘଣ୍ଟାର ମହଲତ ସରିବା ପରେ ଆକ୍ସନ ଟେକେନ୍‌ ରିପୋର୍ଟ ଦେବାକୁ ପୁଣି ୭ଦିନ ସମୟ ମାଗିଛି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ । ସେପଟେ ଘଟଣାରେ ଏକ ଘରୋଇ ଟିଭି ଚାନେଲ୍‌ର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସଂପୃକ୍ତିକୁ ଅଭିଯୋଗ ଉଠିଥିଲା ।  ଭୁବନେଶ୍ବର ମହିଳା ଥାନା ପୋଲିସର ନୋଟିସ୍‌ ଆଧାରରେ ଆଜି ଥାନାରେ ହାଜର ହୋଇଥିବା ସଂପୃକ୍ତ ଟିଭି ଚାନେଲର ଇନ୍‌ପୁଟ୍‌ ଏଡିଟରଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପଚରାଉଚରା କରିଛି ପୋଲିସ ।

ସେପଟେ ଏହି ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୋଗକୁ ୧୪ଦିନ ବିତିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାହିଁକି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହୋଇନାହିଁ, ତା’ର ପ୍ରତିବାଦରେ ଆଜି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସାମ୍ନାରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ବର ଓ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ।

ରାଜଧାନୀରେ ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସଂସ୍ଥାର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମେତ ୭ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ହେଲେ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କୌଣସି ଜଣକୁ ବି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ ଗିରଫ ନକରିବାକୁ ନେଇ ସାଧାରଣରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

   Related Posts