Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

୫୩ ବର୍ଷରେ କମିନି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କ୍ରେଜ୍‌ : ଏବେ ବି ଲାଗୁଛି ୩୧ ବର୍ଷିୟା ମହିଳା..

9/10/2021 at 10:26 AM

ୱାଶିଂଟନ୍‌ ୦୯/୧୦ : ଯଦି ଆପଣ ୯୦ ଦଶକର ଟିଭି ଶୋ ବେୱାଚ୍ ଦେଖିଥିବେ, ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡୋନା ଡି’ରିକୋଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମନେ ରଖିବେ ଯିଏ ପାମେଲା ଆଣ୍ଡରସନଙ୍କ ସହିତ ପରଦାରେ ଆସିଥିଲେ। ସେହି ଯୁଗରୁ ଏବେ ପ୍ରାୟ ୩୧ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଡୋନାଙ୍କୁ ଦେଖିଲା ପରେ ଲାଗୁଛି ଯେପରି ବେୱାଚ୍ ଏବେ ସରିଛି । ଏହି ୫୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଡୋନାଙ୍କର ଏଭଳି ହସୁଥିବା ସହ ପୁରା ଯୁବାବସ୍ଥା ଦେଖା ଯାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେପରି ଗତ ତିନି ଦଶନ୍ଧି ମଧ୍ୟରୁ ତାଙ୍କ ବୟସ ଗୋଟିଏ ଦିନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇନାହିଁ ।

ତେବେ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଡୋନା ଡି ଏରିକୋ ସାଣ୍ଟା ମୋନିକାର ଏକ ପାର୍ଟୀରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସେ ଏକ ଧଳା କ୍ରପ୍‌ ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ଡୋନା ବେୱାଚ୍ ଦିନରେ ପୂର୍ବ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଡୋନାଙ୍କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ବୟସ ଅନୁମାନ କରିବା କଷ୍ଟକର ନୁହେଁ, ଏହା ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ । ତାଙ୍କ ବେଇୱାଚ୍ ସୁଇମିଂ ପୋଷାକ ଫଟୋ ଏବଂ ଏବେକା ଫଟୋକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ତାଜୁବ୍‌ ହୋଇଯିବେ । ଡୋନା ଡି’ରିକୋ ବେୱାଚ୍ ରେ ମାର୍କୋ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ଯାହା ୧୯୯୬ ରୁ ୧୯୯୮ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛୋଟ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ଡୋନା ୨୦୧୭ରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଥିଲେ ।କାରଣ ସେ ତାଙ୍କତ ଏକାଧିକ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ତଥା ସର୍ଜରୀ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଡୋନାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ତାଙ୍କ ପୁର୍ବ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଝିଅର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

ଡୋନା ଡି’ରିକୋ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଖୁବ୍‌ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି । ସେ ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ମଦ୍ୟପାନକୁ ମଧ୍ୟ ଛୁଇଁ ନାହାଁନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ  ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ମଦ୍ୟପାନ ନ କରି ବର୍ଷେ ହୋଇଗଲାଣି। ଯେତେବେଳେ ମଦ୍ୟପାନ ବନ୍ଦ କରିଦେଉଛେ, ସେତେବେଳେ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଥାଏ। ମୁଁ ଏହି ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିଛି । ମଦ୍ୟପାନ ଛାଡି ମୁଁ ବହୁତ ଫାଇଦାରେ ଅଛି ।

   Related Posts