Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ବସୁନ୍ଧରା ବର୍ତ୍ତିଗଲେ , ତାଙ୍କ ରକ୍ତ ନମୁନା ନେଗେଟିଭ୍‌ : କିନ୍ତୁ ଆସିନି ପୁଅ ଦୁଷ୍ୟନ୍ତଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ

21/03/2020 at 4:20 PM

ଜୟପୁର ୨୧।୦୩: ରାଜସ୍ଥାନର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବସୁନ୍ଧରା ରାଜେଙ୍କ ରକ୍ତ ନମୁନା ସ୍ୱାବ୍‌ ପରୀକ୍ଷଣ ହୋଇଥିଲା । ବସୁନ୍ଧର ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆସିଛି  | ରିପୋର୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ନେଗେଟିଭ୍ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଗାୟିକ କନିକା କପୁରଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ ବସୁନ୍ଧରା ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । କନିକା କପୁର କରୋନ ପଜିଟିଭି ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିଜକୁ ହୋମ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖିଥିଲେ ବସୁନ୍ଧରା ରାଜେ ।

ଗାୟିକା କନିକା କପୁର ଲଣ୍ଡନରୁ ଫେରିବା ପରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଏକ ପାର୍ଟି ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ । କନିକା ଲଣ୍ଡନରୁ ଫେରିବା ପରେ ପ୍ରଶାସନକୁ ଜଣାଇ ନଥିଲେ କିମ୍ବା କୌଣସି ଗାଇଡ ଲାଇନ ମଧ୍ୟ ପାଳନ କରିନଥିଲେ। ନିଜକୁ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସେ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ହୋଟେଲ ତାଜ ଓ ତାଙ୍କ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ପାର୍ଟି ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ପାର୍ଟିରେ ୩୦୦ରୁ ଅଧିକ ଅତିଥି ଯୋଗଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଅତିଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରାଜସ୍ଥାନର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବସୁନ୍ଧରା ରାଜେ, ତାଙ୍କ ପୁତ୍ର ଦୁଷ୍ୟନ୍ତ ଓ ଅନେକ ସାଂସଦ, ନେତା, କଳାକାର ସାମିଲ ଥିଲେ। ପରେ କନିକାକଙ୍କ ରକ୍ତା ସ୍ୱାବ ପରୀକ୍ଷା ହୋଇଥିଲା । ଏବଂ ରିପୋର୍ଟରେ ସେ  ପଜିଟିଭ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏହା ଶୁଣି ପାର୍ଟିରେ ସମସ୍ତ ଅତିଥି ଛାନିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏବଂ ପାର୍ଟିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା   ବସୁନ୍ଧରା ରାଜେ ଓ ତାଙ୍କୁ ପୁତ୍ର ତଥା ସାଂସଦ  ଦୁଷ୍ମନ୍ତ ନିଜକୁ  ହୋମ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖିଥିଲା। ତେବେ ବସୁନ୍ଧରା ରାଜେଙ୍କ ରକ୍ତ ସ୍ୱାବ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲେ । ଏବଂ ପରୀକ୍ଷଣରେ ସେ ନେଗେଟିଭ୍‌ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପୁତ୍ର ଦୁଷ୍ୟନ୍ତଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଆସିନାହିଁ । କାରଣ ପୁଅ ଦୁଷ୍ୟନ୍ତ ପାର୍ଟିରୁ ଫେରିବା ପରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts