Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବର୍ଷା କହିଲେ, ‘କଦାପି ଆଶା ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ କି ଭାଙ୍ଗନ୍ତୁ ନାହିଁଁ’

21/08/2020 at 9:07 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୧/୮: ‘କଦାପି ଆଶା ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ କି ଭାଙ୍ଗନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣ କେବେ ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ଆସନ୍ତାକାଲି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ’ଣ ଆଣିବ । ଭଲ କାମ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ । ଠିକ୍‌ ପଥରେ ଚାଲନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବଶକ୍ତିମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ’ ।

ମହାମାରୀ କରୋନା କାଳରେ ସମସ୍ତେ ଘଡ଼ିସନ୍ଧି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିଲାବେଳେ ଓଲିଉଡ କୁଇନ୍‌ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି କିଛି କଥା ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ଟିମ୍‌ ‘ସମ୍ମାନିତା’ ସହ ମିଶି ନାୟିକା ବର୍ଷା ସମାଜସେବା କରି ଚାଲିଛନ୍ତି ।

ସକ୍ଷମ ଅନୁସାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ମହାମାରୀ କରୋନା କଟକଣା ଭିତରେ ସେ ଓ ତାଙ୍କ ଟିମ୍‌ ଅସହାୟ, ନିରାଶ୍ରୟଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ସେମାନଙ୍କ ଦୁଃଖ ବୁଝିଛନ୍ତି । କାହାର ଖାଦ୍ୟ ଦରକାର, କାହାର ପାଠ ପଢ଼ିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ସେସବୁକୁ ପୂରଣ କରିବାର ଏକ ପ୍ରୟାସ କରିଛନ୍ତି ବର୍ଷା ଓ ଟିମ୍‌ ‘ସମ୍ମାନିତା’ । ତା’ ସହିତ ସମୟେ ସମୟେ ଏବଂ ଭଲ ଭଲ ଦିନରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ ଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆର ସବୁ ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମରେ ମୋଟିଭେସନାଲ୍‌ ଟକ୍‌ ରଖୁଛନ୍ତି ବର୍ଷା । କରୋନା ପାଇଁ ସିନେମା ଓ ସୁଟିଂ ସବୁ ବନ୍ଦ ଥାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଦୈନିକ ଭର୍ଚୁଆଲ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଭେଟିବା ଓ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବା ବର୍ଷା ବନ୍ଦ କରି ନାହାନ୍ତି । ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ସାହସ ଦେଇ ମନରେ ଭରସା ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ଜନ୍ମେଇ ଚାଲିଛନ୍ତି ।

   Related Posts