Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର ; ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡବଜାର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଣେଶ ନଗରରେ ପୁଲିସ୍ ର ଚଢାଉ
  • ||
  • ନକଲି ଟମାଟ, ଚିଲି, ସୋୟା ସୋସ୍ ୟୁନିଟ୍ ଉପରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କେତେ ପରିମାଣର ନକଲି ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ, ତାହା ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ପୁଲିସର ସୂଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼ରେ ବିରାଟ ଚାଷୀ ସମାବେଶ, ଯୋଗଦେଲେ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ୫ ହଜାର କୃଷକ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର କୋଟପାଡରେ ନକଲି ବିଦେଶୀ ମଦ କରାଖାନା ଠାବ, ବିପୁଳ ପରିମାଣର ନକଲି ମଦ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : STFର ଚଢାଉ ବେଳେ ଜଳେଶ୍ୱର ବଜାରରୁ ନକଲି ପାନ ମସଲା ଜବତ, ଦୁଇ ଅଟକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ଜଳେଶ୍ଵର ଝାଡ଼େଶ୍ୱରପୁର ବସ୍ତିରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ସାଇକେଲ୍ ଆରୋହୀ ମୃତ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୪ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ ନେତାଜୀ ବସ୍ ଟର୍ମିନାଲର ଶିଳାନ୍ୟାଶ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||

ଶାଶୂଘରେ ବର୍ଷାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା : ବେଡରୁମରେ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍ କରୁଥିବା ୨ ଯୁବକ ଥାନାରେ ହାଜର, ପଲ୍ଲୀରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଏଁ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ କଳି ଥମୁନି

8/09/2020 at 7:19 PM

କଟକ, ୦୮।୦୯:  ସାଂସଦ ତଥା ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଉଠିଥିବା ଝଡ଼ ଥମିବାର ନାଁ ନେଉନାହିଁ । ଏପଟେ  ଶାଶୁଘରେ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ଅଛନ୍ତି । ସେଥିଲାଗି ସେ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ଲୋଡ଼ିଥିବା କହିଛନ୍ତି ବର୍ଷାଙ୍କ ଓକିଲ । ତେଣେ ବର୍ଷାଙ୍କ ବେଡ୍‌ରୁମ୍‌ ଭିତରେ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ଅନୁଭବଙ୍କ ୨ ଜଣ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଥାନାରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିବା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ମାମଲା ଦାଣ୍ଡରେ ପଡ଼ି ହାଟରେ ଗଡ଼ିଲାଣି । ହେଲେ ନା ଅନୁଭବ, ନା ବର୍ଷେ, କେହି ବି ଗୋଟେ କଦମ୍‌ ପଛକୁ ଫେରିବାକୁ ନାରାଜ୍‌ । ଆଜି ପୁଣି ଥରେ ବର୍ଷାଙ୍କ ତରଫରୁ ଆସିଛି ଆଉ ଏକ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ । ବର୍ଷା ଶାଶୂଘରେ ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହନ୍ତି ତଥାପି ସେ ପଛକୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ । ବରଂ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ବାଟକୁ ଆଣିବାକୁ ଲଢ଼େଇ ଜାରି ରଖିବେ ବୋଲି ଗଣମାଧ୍ୟମ ଆଗରେ ବିବୃତ୍ତି ରଖିଛନ୍ତି ବର୍ଷାଙ୍କ ଓକିଲ ରାମକୃଷ୍ଣ ରଥ । ସେହିପରି ସୋମବାର ତାଙ୍କ ବେଡ୍‌ରୁମ୍‌ ଭିତରକୁ ଆସି ଅନୁଭବଙ୍କ ଦୁଇ ସହଯୋଗୀ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍‌ କରୁଥିବା ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଅଦାଲତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରାଯିବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ  କହିଛନ୍ତି ରାମକୃଷ୍ଣ ।

ପୂର୍ବରୁ ସାସଂଦ ଅନୁଭବଙ୍କ ୨ ସହଯୋଗୀ ବର୍ଷାଙ୍କ ବେଡରୁମ୍‌କୁ ଆସି କିଛି ଭିଡିଓ ସୁଟି କରୁଥିବା ନେଇ ୧୦୦କୁ ଡାଏଲ କରି ଜଣାଇଥିଲେ ବର୍ଷା ।ପୋଲିସ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଏପିରିକ କଟକ ପୁରୀଘାଟ ଥାନାରେ ବର୍ଷା ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।  ଯାହାକୁ ଆଧାର କରି ଅନୁଭବଙ୍କ ୨ ଜଣ ସହଯୋଗୀ ଥାନାରେ ହାଜର ହୋଇଛନ୍ତି । ବର୍ଷାଙ୍କ ଲାଗି ସୁରକ୍ଷାର ସମସ୍ତ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରାଯାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି କଟକ ଡିସିପି ।    

ତେବେ ବର୍ଷା ଓ ଅନୁଭବ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ସମ୍ମାନ ଦେଉଥିବାର କଥା କହୁଥିବା ବେଳେ , ମାମଲା କାହିଁକି କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଲା , ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟକଳିକୁ ନେଇ ପ୍ରତ୍ୟେହ କାହିଁକି ନୂଆ ନୂଆ ଘଟଣାବଳି ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି, ତାହା ଅନେକଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି ।

   Related Posts