Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌:ବାରିପଦା ସହର ମଝିରେ ଏମିତି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନେଇ ଚାଲିଥିଲା କାରବାର

21/12/2019 at 4:20 PM

ବାରିପଦା ୨୧।୧୨ – ବାରିପଦା ସହରରେ ଥିବା ତିନୋଟି ଲଜ୍‌ରେ ପୁଲିସର ଚଢଉ । ଧରାପଡିଲେ ୩୦ ଜଣ ଯୁବକ ଯୁବତୀ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏହି ତିନୋଟି ଲଜ୍‌ରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ ଚାଲୁଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଏ ନେଇ ପୁଲିସ ନିକଟରେ ବି ସୂଚନା ରହିଥିଲା । ଆଗରୁ ଛୋଟ ମୋଟ ଚଢଉ ବି ହୋଇଛି । ମାତ୍ର ଯେ କୌଣସି କାରଣ ବି ହେଉ ଏହି କଳା କାରନାମା ବନ୍ଦ ହୋଇ ନ ଥିଲା ।

ହୋଟେଲ୍‌ର କର୍ମଚାରୀ ଏହି ରାକେଟ୍‌ ଚଳାଉଥିଲା। ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଅନୁସାରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଯୋଗାଇ ଦେଉଥିଲା। ଗ୍ରାହକମାନେ ବି ଏହି ସ୍ଥାନରେ ବେଧଡକ ଆସି ଏପରି କଳା କାରନାମ କରି ଖସି ଯାଉଥିଲା । ହେଲେ ହଠାତ୍‌ ପୁଲିସ ୩ଟି ଯାକ ଲଜ୍‌ ଉପରେ ଚଢଉ କରିଥିଲା । ସେଠାରୁ ୧୫ ଜଣ ରୂପଜୀବୀଙ୍କ ସହ ୩୦ ଜଣଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଅଟକ ରଖିଛି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଅନେକ ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ଆସି ଅନାୟସରେ ସେଠାରେ କୁକାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରୁଥିଲେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ତେବେ ବାରିପଦା ସହର ମଝିରେ ଏପରି ଏକ ବଡ ରାକେଟ୍‌ କାମକରୁଥିବା ନେଇ ଅନେକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି । ଲଜ୍‌ରେ ବି ସେଠାକୁ ଆସୁଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିଚୟ ପତ୍ର ରଖୁ ନଥିଲେ । କେବଳ ଟଙ୍କା ଲୋଭରେ ଚାଲିଥିଲା କଳାକାରନାମା ।

ଶନିବାର ଦିନ୨ଟା ବେଳେ ବାରିପଦା ଟାଉନ ପୋଲିସ ବାରିପଦା ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଥିବା କ୍ରିଷ୍ଣା , ଶାନ୍ତି ଓ ଶ୍ରୀ କ୍ରିଷ୍ଣା ନାମକ ୩ ଟି ଲଜ୍ ରେ ଏକ କାଳୀନ ଚଢାଉ କରିଛି।

ଏହି ଲଜ୍‌ମାନଙ୍କରୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥା ରେ ପୋଲିସ ୧୫ଟି ଯୋଡି ପୁଅ-ଝିଅଙ୍କ ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବା ପରେ ଏମାନଙ୍କ ସହିତ ୪ଜଣ ଲଜ୍ କର୍ମଚାରୀ ଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି ।

   Related Posts