Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • କଟକ : ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସି କଟକ ଷ୍ଟେସନରେ ଯବାନ ନିଖୋଜ, ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସୁଛି ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଝାରସୁଗୁଡା କୋଲାବିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଘର ପାଚେରୀ
  • ||

ରିପବ୍ଲିକ ଟିଭି ଉପରେ ବର୍ଷିଲା BARC: ରିପବ୍ଲିକ ଟିଭି ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଛି, ଏହା ନିରାଶଜନକ

18/10/2020 at 8:33 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮।୧୦: ରିପବ୍ଲିକ ଟିଭି ନେଟଓ୍ଵର୍କ ପ୍ରତି ଗଭୀର ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛି ବ୍ରଡକାଷ୍ଟ ଅଡିଏନ୍ସ ରିସର୍ଚ୍ଚ କାଉନସିଲ((BARC)। ଗୋପନୀୟ ସୂଚନା ସାର୍ବଜନୀନ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ ଭୁଲ ତଥ୍ୟ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବାର୍କ ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ରିପବ୍ଲିକ ନେଟ୍‌ଓ୍ଵର୍କ ପ୍ରତି ଖପ୍ପା।

ବାର୍କ ଇଣ୍ଡିଆ ନିଜ ବିବୃତ୍ତିରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଟିଆରପି ସ୍କାମର ଯାଞ୍ଚ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ସଂସ୍ଥା କୌଣସି ଟିପ୍ପଣୀ କରିନାହିଁ ଏବଂ ଆଇନ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ଏଜେନ୍ସିକୁ ଆବଶ୍ୟକ ସହାୟତା ଯୋଗାଇ ଆସିଛି। ସଂସ୍ଥା ରବିବାର କହିଛି ଯେ, ବାର୍କ ଇଣ୍ଡିଆ ତଦନ୍ତ ଉପରେ କୌଣସି ଟିପ୍ପଣୀ କରିନାହିଁ। ସେ ଆଇନ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ଏଜେନ୍ସିକୁ ଆବଶ୍ୟକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି।

ବାର୍କ ଇଣ୍ଡିଆ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ସଞ୍ଚାରର ଖୁଲାସା କରି ଏହାକୁ ଭୁଲ୍ ଭାବେ ଉପସ୍ଥାପିତ କରି ସଂସ୍ଥାକୁ ବଦନାମ କରିଥିବା ରିପବ୍ଲିକ ଟିଭି ନେଟଓ୍ଵର୍କ ଉପରେ ଖପ୍ପା। ବାର୍କ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିନା ପକ୍ଷପାତରେ ତଦନ୍ତରେ ସହଯୋଗ କରି ଆସିଛି। କିନ୍ତୁ ତାରି ମାନଦଣ୍ଡକୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଥିବା ରିପବ୍ଲିକ ଟିଭି ନେଟଓ୍ଵର୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗଭୀର ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛି।

ଏହି ବୟାନ ସେହି ସମୟରେ ଆସିଛି ଯେତେବେଳେ ରପବ୍ଲିକ ଟିଭି ନେଟ୍‌ଓ୍ଵର୍କ ଦାବି କରିଥିଲା ଯେ, ବାର୍କ ଓ ଚ୍ୟାନେଲ ମଧ୍ୟରେ ଯେଉଁ ଇମେଲ ଆସିଛି ଏବଂ ସେଥିରେ ଯାହା ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି ତାହା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କମିଶନର ପରମବୀର ସିଂହଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଲଗାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ବୀପରିତ।

ଚଳିତ ମାସ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଅତି କମରେ ତିନି ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ ଦ୍ଵାରା ଟିଆରପି ତଥ୍ୟ ହେରଫର କରିବାର ଏକ ବଡ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ।

   Related Posts