Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ବରଗଡ ରାଜନୀତିରେ ହାଇ ଭୋଲଟେଜ୍ ଡ୍ରାମା ; ବିଜେଡିରେ ମିଶିଥିବା ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟା ସୁଷମା ଭୋଇ ଫେରିଲେ ବିଜେପିକୁ

31/03/2019 at 11:46 AM

ବରଗଡ ୩୧|୩ : ବରଗଡ ରାଜନୀତିରେ ହାଇ ଭୋଲଟେଜ୍ ଡ୍ରାମା । ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦର ୯ସଦସ୍ୟା ବିଜେଡିରେ ମିଶିବାର ୨୪ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ବଦଳିଯାଇଛି ଚିତ୍ର । ଏମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ସୁଷମା ଭୋଇ ପୁଣି ଥରେ ବିଜେପିକୁ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ବିଜେଡି ବିରୋଧରେ ବିଜେପି ଆଣିଛି ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ।

ବରପାଲିରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ସଭାରେ ଯୋଗଦେବାକୁ କହି କୁଆଡେ ସୁଷମାଙ୍କୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ଘରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଭୟଭୀତ କରି ୩ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଇ ଦସ୍ତଖତ କରାଇ ପରେ ବିଜେଡି ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ବିଜୟ ରଂଜନ ସିଂ ବରିହାଙ୍କ ପଦ୍ମପୁର ସ୍ଥିତ ଘରେ ବିଜେଡିରେ ମିଶିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିବା ନିଜେ ସୁଷମା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଆଉଜଣେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସୁସ୍ମିତା ଦଣ୍ଡସେନା ମଧ୍ୟ ସମାନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ଘରୁ ଡାକିନେଇ ଯାଇଛନ୍ତି, ସେ ଏଯାଏଁ ଫେରି ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ବିଜେପି କହିଛି । ଏନେଇ ଆଇନଗତ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯିବ ବୋଲି ବିଜେପିର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସମ୍ପାଦକ ତଥା ବରଗଡ଼ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ସୁରେଶ ପୁଜାରୀ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି କହିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଅଭିଯୋଗ ଭିତ୍ତିହୀନ ଏବଂ ସେମାନେ ନିଜେ ଆସି ବିଜେପି ଛାଡି ବିଜେଡିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଶ୍ରମ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts