Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ICC ଟି-୨୦ ରାଙ୍କିଂ : ୪ର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ପାକିସ୍ତାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ମହମ୍ମଦ ରିଜଓ୍ବାନ, ବିରାଟ କୋହଲି (୫) ଏବଂ ଲୋକେସ ରାହୁଲ (୮) ଖସିଲେ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||
  • ସୋର : ଭଙ୍ଗା ଘରୁ ମିଳିଲା ପୁଳା ପୁଳା ରାସନ କାର୍ଡ, ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆନଯାଇ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଥିଲା କାହିଁକି ?
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ଭୁଲ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗୋଡ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ବସ୍
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ବାଇକ୍ ଚୋରି ରାକେଟ୍ ଠାବ : ୮ ବାଇକ୍ ସହ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : କାଞ୍ଜିପାଣି ଘାଟିରେ ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଅଟୋ, ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍ : ଦୀର୍ଘ ୧୨ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଲା ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀ ପୀଠ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନଭେମ୍ବର ୧ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଏବଂ ୧୫ରୁ ପିଜି ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ୩ ଦିନ ହେବ ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଥିଲା ଡଙ୍ଗା, ୨ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ୧୦ବର୍ଷର ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ନୀରବତାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରାଯିବନି : କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ମଣିଷ ଶରୀର କିନ୍ତୁ ଝିଟିପିଟି ହେବାର ଅଜବ ପ୍ରୟାସ, ନିଜ ଦେହକୁ ବିକୃତ କରିବାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କଲେଣି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

24/09/2021 at 1:47 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୦୯: ଦୁନିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ରୁଚି ରଖିଥିବା ଲୋକ ଅଛନ୍ତି। କେହି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତ ଆଉ କେହି ଟାଟୁ ପ୍ରେମୀ। ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ କାହାକୁ ଦେଖିଥିବେ ଯେ ତାଙ୍କ ସମଗ୍ର ଶରୀର ଟାଟୁ କରିଥିବାର। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଯାହା ବିଷୟରେ କହୁଛୁ, ସେ ଝିଟିପିଟିକୁ ଏତେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ଶରୀରକୁ ଡ୍ରାଗନ୍ ଭଳି ତିଆରି କରିଛନ୍ତି। ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ବ୍ୟାଙ୍କ ସେକ୍ଟରରେ କାମ କରିବା ପରେ ଆମେରିକାର ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସରେ ରହୁଥିବା ରିଚାର୍ଡ ହର୍ଣ୍ଣାଡିଜ୍, ଏପରି ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମେଶନ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମେଶନ୍ ପାଇଁ ରିଚାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଚାକିରି ଛାଡି ଦେଇଛନ୍ତି।

dragon lady

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ରିଚାର୍ଡ ନିଜ ଉପରେ ପ୍ରାୟ ୬୧ ଲକ୍ଷ ଖର୍ଚ୍ଚ ଟଙ୍କା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଟଙ୍କାରେ ସେ ନିଜ ଶରୀରକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଦଳାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ଶିଙ୍ଗ ବଢାଇଛନ୍ତି। ନିଜ ଜିଭ ଓ କାନକୁ କାଟି ଦେଇଛନ୍ତି। ଅତ୍ୟଧିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ରିଚାର୍ଡ ତାଙ୍କର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟକୁ ବି କାଟିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ପୁରୁଷରୁ ମହିଳା ହୋଇଥିବା ରିଚାର୍ଡ ତାଙ୍କ ଶରୀରକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଦଳାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ହରମୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ନିଜର ସ୍ତନକୁ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ରିଚାର୍ଡଙ୍କୁ ଡ୍ରାଗନ୍ ଲେଡି କହୁଛନ୍ତି।

ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସ୍ ବାସିନ୍ଦା ରିଚାର୍ଡ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲିଙ୍ଗହୀନ ହେବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ହେବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟ କାଟିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି।

dragon lady

ରିଚାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଦୁଃଖଦ ପିଲାଦିନକୁ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ପିଲାଦିନେ ତାଙ୍କ ବାପା-ମା ଜଙ୍ଗଲରେ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ସାପକୁ ତାଙ୍କ ବାପା-ମା ଭାବରେ ପରିଚିତ କରାଇଥିଲେ। ରିଚାର୍ଡଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ତାଙ୍କ ବାପା-ମା ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ ସେଠାରେ ଅନେକ ସାପ ରହୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସାପ ତାଙ୍କର କୌଣସି କ୍ଷତି କରିନଥିଲେ। ଏହାପରେ ରିଚାର୍ଡ ସାପକୁ ହିଁ ତାଙ୍କର ବାପା-ମା ମାନି ନେଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ରିଚାର୍ଡଙ୍କୁ ୧୧ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା, ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ସେ ସମଲିଙ୍ଗୀ। ପରବର୍ତ୍ତୀ କିଛି ବର୍ଷ ପାଇଁ, ରିଚାର୍ଡ ଗୁପ୍ତରେ ନିଜକୁ ଝିଅ ପରି ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

   Related Posts