Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଦୁଇ ସାହି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ୫ ଦିନ ପରେ ମିଳିଳା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶରୀରଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ପଡିଛି ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଠାକୁରପଡ଼ାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ବଢିବ ବର୍ଷା, ୨୦ରୁ ବଦଳିବ ପାଗ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

କ୍ରେଡିଟ୍ କୋ-ଅପରେଟିଭ୍ ସୋସାଇଟି ସଭାପତିଙ୍କ ନାଁରେ ଯୌନ କେଳେଙ୍କାରୀ ମାମଲା : ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ସମ୍ପାଦକ କହିଲେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଭିତ୍ତିହୀନ

31/10/2019 at 9:25 AM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୩୧।୧୦: କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା କ୍ରେଡିଟ୍ କୋ ଅପରେଟିଭ୍ ସୋସାଇଟି ଲିମିଟେଡ୍ ସଭାପତିଙ୍କ ନାଁରେ ଯୌନ କେଳେଙ୍କାରୀ ମାମଲାର ବିଧିବଦ୍ଧ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କଲା ପୋଲିସ । ଘଟଣା ଘଟିବାର ପ୍ରାୟ ୬ ମାସ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ତନାଘନା । ଆଜି ପୀଡିତାଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଟାଉନ୍ ପୋଲିସ ନୂଆ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସ୍ଥିତ ବ୍ୟାଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଆଣିବ । ବ୍ୟାଙ୍କ ପରିସରରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ବସିବା ସ୍ଥାନ, ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର, ସଭାପତି ପ୍ରମୋଦ ସାହୁଙ୍କ ଚାମ୍ବର ଓ ସିସି କ୍ୟାମେରାର ସ୍ଥାନ ଆଦି ଯାଞ୍ଚ କରିବ ପୋଲିସ । ଘଟଣା ନେଇ ପୋଲିସ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିପାରେ ।

ସେପଟେ ମାମଲାରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରହ୍ଲାଦ ସାହୁ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଭିତ୍ତିହୀନ । ତାଙ୍କ ବଦଳି ପ୍ରତିବାଦରେ ସେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଏଭଳି କରିଛନ୍ତି । ବ୍ୟାଙ୍କରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ସୃଷ୍ଟି ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି ବୋଲି ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଏସପି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳପର ଅଡ଼ିଓ ସାମ୍ପଲ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଯାଇଛି । ପୀଡ଼ିତାଙ୍କର ବୟାନ ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି ।

   Related Posts