Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଏପ୍ରିଲରେ ୧୪ ଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ, କିନ୍ତୁ ଚାଲୁ ରହିବ ଅନଲାଇନ ସେବା

3/04/2020 at 5:38 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୩|୦୪:    ଗତ କିଛିଦିନ ଧରି କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟପ୍ରଣାଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ବ୍ୟାଙ୍କ ଖୋଲିବା ଓ ବନ୍ଦ ହେବାର ସମୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବ୍ରାଞ୍ଚ୍ ନଆସିବା ପାଇଁ ଅପିଲ କରାଯାଉଛି । ଫଳରେ ଅନେକ ଲୋକ ନିଜ ବ୍ୟାଙ୍କ କାମ ଘରେ ହିଁ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଚଳିତ ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଏପରି ଅନେକ ଦିନ ରହିଛି ଯେଉଁଦିନ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରହିବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବ କେଉଁ କେଉଁ ଦିନ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରହିବ ।

ଏପ୍ରିଲ ୧ ବାର୍ଷିକ କ୍ଲୋଜିଂ ଓ ୨ ତାରିଖ ରାମ ନବମୀ କାରଣରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ଥିଲା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ୬,୧୦, ୧୩ ଓ ୧୪ ତାରିଖରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରହିବ । କାରଣ ୬ ତାରିଖରେ ମହବୀର ଜୟନ୍ତୀ, ୧୦ରେ ଗୁଡ୍ ଫ୍ରାଇଡେ, ୧୩ରେ ବୈଶାଖୀ ଓ ୧୪ରେ ବି. ଆର ଆମ୍ବେଦକରଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀ ପଡୁଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ୧୫ ଏପ୍ରିଲରେ ବିହୁ, ୨୦ରେ ଗରିୟା ପୂଜା ଓ ୨୫ରେ ପର୍ଶୁରାମ ପୂଜା ପାଇଁ କିଛି ରାଜ୍ୟରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି ।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ୫, ୧୨, ୧୯ ଓ ୨୬ ତାରିଖ ହେଉଛି ରବିବାର । ସେହିପରି ୧୧ ଓ ୨୫ ତାରିଖ ହେଉଛି ଦ୍ୱିତୀୟ ଓ ଚତୁର୍ଥ ଶନିବାର । ତେଣୁ ବ୍ୟାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସେଦିନ ବନ୍ଦ ରହିଥାଏ ।କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ଡିଜିଟା ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ ଚାଲୁ ରହିବ । ଆପଣ ଘରେ ବସି ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କାମ କରିପାରିବେ । ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଯଦି ବ୍ରାଞ୍ଚରେ କିଛି କାମ ରହିଛି ଅତିଶୀଘ୍ର ସାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।

   Related Posts