Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ନୂଆବର୍ଷରେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ବରୋଦା ଆରମ୍ଭ କଲା ନୂଆ ସୁବିଧା: ୩୦ ମିନିଟରେ ପାଇପାରିବେ ଲୋନ୍

2/01/2021 at 1:56 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୦୧ : ଦେଶର ତୃତୀୟ ସବୁଠାରୁ ବଡ ସରକାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କ Bank of Baroda ନିଜର ଡିଜିଟାଲ୍ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଙ୍ଗ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ମାତ୍ର କିଛି ମିନିଟ ମଧ୍ୟରେ ନିଜ ସ୍ଥାନ ଓ ସମୟ ହିସାବରେ ଅନଲାଇନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଋଣ ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ବରୋଦାର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବିକ୍ରମାଦିତ୍ୟ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୃହ ଋଣ, କାର ଋଣ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ନାନା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡୁଥିଲା। ସେଥିପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ବରୋଦା ନୂଆ ସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସାହାଯ୍ୟରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଗୃହ ଋଣ, କାର ଋଣ କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ମାତ୍ର ୩୦ ମିନିଟରେ ଅନୁମୋଦନ ହୋଇଯିବ। 

ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ବରୋଦା ଗ୍ରାହକ ତାହେଲେ ତାହେଲେ ଖୁଚୁରା କିଣାକିଣି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରି ଏପ୍ରୁଭ୍ ମାଇକ୍ରୋ ପର୍ଶନଲ ଲୋନ କରିପାରିବେ। ଏହି ଋଣ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ବରୋଦା ଆପ୍ ଏମ୍-କନେକ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଏପ୍ରୁଭ୍ ହୋଇଯିବ। ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ଏହି ରାଶିକୁ ନିଜ ଶେଭିଂ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରିବେ। ଏହି ରାଶି ଫେରସ୍ତ ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ୩ ରୁ ୧୮ ମାସର ଏଏମଆଇ ଅପ୍ସନ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି।

ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ବରୋଦାର ନୂଆ ଡିଜିଟାଲ୍ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଙ୍ଗ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଜରିଆରେ ମାତ୍ର ଅଧା ଘଣ୍ଟାରେ ଗୃହ ଋଣ, କାର୍ ଋଣ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ଅନୁମୋଦନ ହୋଇଯିବ। ଡିଜିଟାଲ୍ ଲୋନ୍ ପ୍ରୋସେସକୁ ଋଣ ଆବେଦକଙ୍କ ଫାଇନାନସିଲ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ରୋତ ଜରିଆରେ ପୁରା କରାଯାଇଥାଏ। ୱେବସାଇଟ୍, ମୋବାଇଲ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍, ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ଜରିଆରେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ବରୋଦାର ଏହି ନୂଆ ସୁବିଧାର ଲାଭ ଉଠାଇପାରିବେ।

FD ଆଧାରରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଋଣ ଅଫର କରୁଛି। ଅର୍ଥାତ ଯେଉଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ବରୋଦାରେ ଏଫଡ଼ି ଅଛି ସେମାନେ ଏହି ଆଧାରରେ ମୋବାଇଲ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ କିମ୍ବା ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ଜରିଆରେ ତୁରନ୍ତ ଋଣ କରିପାରିବେ।

   Related Posts