Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ରୋଗୀଣା ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ଏବଂ ଦାହ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖି ଛୁଟି ଆବେଦନ କଲେ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର

20/01/2019 at 1:13 PM

ବକ୍ସର ୨୦/୧ : ଛୁଟି ନମିଳିବାରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବ ପାଇଁ ଦୁଇ ଦିନ ଛୁଟି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି | ଛୁଟି ଆବେଦନ ଦକ୍ଷିଣ ବିହାର ଗ୍ରାମ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ତଥା ରାଷ୍ଟପତି, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଡିଏମଙ୍କୁ ପଠାଯାଇଥିଲା | ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଛୁଟି ମଂଜୁର କରିଛନ୍ତି ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ | ତେବେ ସ୍ତ୍ରୀର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଛୁଟି ଆବେଦନ ସ୍ୱୀକାର କରାଯାଇଛି |


ବକସଡା ମଧ୍ୟ ବିହାର ଗ୍ୟାମିୟା ବ୍ୟାଙ୍କ ଶାଖାରେ ମୁନ୍ନା ପ୍ରସାଦ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟରତ | ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗତ ବର୍ଷେ ହେଲା କିଡନୀ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି | ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସପ୍ତାହକୁ ଦୁଇଥର ତାଙ୍କର ଡାଇଲେସିସ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ | ବକସଡା ଶାଖାରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଅଭାବ ଯୋଗୁଁ ସେ ଜଣେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ଭାଳିଥାନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ହିଁ ସବୁ କାମ ଦେଖିବାକୁ ପଡିଥାଏ | ସେଥିପାଇଁ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଛୁଟି ମିଳିନଥାଏ |


ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସେ ଯେତେବେଳେ ଛୁଟି ପାଇଁ ଫୋନ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ଫୋନ ରିସିଭ କରିନଥାନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ସେ ଏକ ଚିଠି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ପତ୍ନୀର ହତ୍ୟା ଏବଂ ଦାହ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ ଦିନ ଛୁଟି ଦରକାର | ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ଛଟପଟ ହୋଇ କାମ କରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ଭବ ହେଉନାହିଁ | କାରଣ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହେଉଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ତାଙ୍କର ଦାହ ସଂସ୍କାର କରିଦେବେ ବୋଲି ସେ ରାଗିଯାଇ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଚିଠି ଲେଖିଥିଲେ | ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁନ୍ନା ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଛୁଟି ମଂଜୁର କରିଥିଲେ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ |

   Related Posts