Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଫିକ୍ସଡ୍ ଡିପୋଜିଟରେ ୭ % ରୁ ଅଧିକ ସୁଦ୍ଧ ଦିଅନ୍ତି ଏହି ସବୁ ବ୍ୟାଙ୍କ, ପଢନ୍ତୁ ତାଲିକା…

29/03/2020 at 11:23 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୯|୦୩: ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କରେ ସେଭିଂ ଆକାଉଣ୍ଟସ ଖୋଲିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏପରି ଅନେକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସେଭିଂ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଫିକ୍ସଡ୍ ଡିପୋଜିଟ୍ ଉପରେ ଅଧିକ ସୁଦ୍ଧ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏହି ତାଲିକାରେ ବନ୍ଧନ ବ୍ୟାଙ୍କ, ଆଇଡିଏଫସି ବ୍ୟାଙ୍କ ସମେତ କିଛି କ୍ଷୁଦ୍ର ଫାଇନାନ୍ସ ବ୍ୟାଙ୍କ ରହିଛନ୍ତି ।ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ୫ଟି ବ୍ୟାଙ୍କ ବାବଦରେ ସୂଚନା ଦେବୁ ।

ଆଇଡିଏଫସି ଫାଷ୍ଟ ବ୍ୟାଙ୍କ

ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କ ଏକ ଲକ୍ଷ ବା ଏହାଠାରୁ କମ ଜମା ଉପରେ ୬ ପ୍ରତିଶତ ଓ ୧ ଲକ୍ଷରୁ ୧ କୋଟି ଜମା ଉପରେ ବାର୍ଷିକ ୭ ପ୍ରତିଶତ ସୁଦ୍ଧ ଦେଇଥାଏ ।

ବନ୍ଧନ ବ୍ୟାଙ୍କ

ବନ୍ଧନ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ସେଭିଂ ଆକାଉଣ୍ଟ ଉପରେ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜମା ଉପରେ ବାର୍ଷିକ ୪ ପ୍ରତିଶତ, ଏକ ଲକ୍ଷରୁ ୧୦ କୋଟିର ଜମା ଉପରେ ୬ ପ୍ରତିଶତ ଓ ୧୦ରୁ ୫୦ କୋଟିର ଜମା ଉପରେ ୬.୫୫ ପ୍ରତିଶତ ସୁଦ୍ଧ ଦେଇଥାଏ । ସେହିପରି ୫୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଜମା ଉପରେ ୭ ପ୍ରତିଶତ ସୁଦ୍ଧ ମିଳିଥାଏ ।

ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ସ୍ମଲ୍ ଫାଇନାନ୍ସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ

ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କରେ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜମା ଉପରେ ୬.୨୫ ପ୍ରତିଶତ, ୧ ଲକ୍ଷରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଜମା ଉପରେ ୭.୨୫ ପ୍ରତିଶତ ଓ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଜମା ଉପରେ ୭ ପ୍ରତିଶତ ସୁଦ୍ଧ ମିଳିଥାଏ ।

ଏୟୁ ସ୍ୱଲ୍ ଫାଇନାନ୍ସ ବ୍ୟାଙ୍କ

ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜମା ଉପରେ ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କ ୫ ପ୍ରତିଶତ, ୧ ଲକ୍ଷରୁ ୧୦ କ୍ଷ ଜମା ଉପରେ ୬. ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ସୁଦ୍ଧ ଦେଇଥାଏ । ସେହିପରି ୧୦ରୁ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଜମା ଉପରେ ୬.୨୫ ପ୍ରତିଶତ ଓ ୫୦ ଲକ୍ଷରୁ ୧୦ କୋଟି ଜମା ଉପରେ ୬.୪୦ ପ୍ରତିଶତ ସୁଦ୍ଧ ମିଳିଥାଏ ।

ଉଜ୍ଜୀବନ ସ୍ମଲ୍ ଫାଇନାନ୍ସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ

ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜମା ଉପରେ ୪ ପ୍ରତିଶତ, ୫ରୁ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଜମା ଉପରେ ୫.୫୦ ପ୍ରତିଶତ, ୫୦ ଲକ୍ଷରୁ ୫ କୋଟି ଜମା ଉପରେ ୬.୭୫ ପ୍ରତିଶତ ସୁଦ୍ଧ ଦେଇଥାଏ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୫ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ବାଲାନ୍ସ ଥାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ବାର୍ଷିକ ୭ ପ୍ରତିଶତ ସୁଦ୍ଧ ମିଳିବ ।

   Related Posts