Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ୧୨ଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ, ଦେଖନ୍ତୁ ତାଲିକା…

30/11/2021 at 2:12 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦।୧୧: ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ଡିସେମ୍ବର ମାସ । ପ୍ରାୟ ଅନେକ ସମୟରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଯିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଥାଏ । ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ପ୍ରମୁଖ ଘରୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଏବଂ ସାର୍ବଜନୀନ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉତ୍ସବ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଅନିର୍ବାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ବନ୍ଦ ରହିବ । ଏଥିପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଛୁଟି ଉପରେ ନଜର ରଖି ବ୍ୟାଙ୍କଙ୍କୁ ଯାଆନ୍ତୁ । ଯଦିଓ ଛୁଟି ଗୁଡିକ ରାଜ୍ୟ ହିସାବରେ ଛୁଟି ଥାଏ କିନ୍ତୁ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ୧୨ ଦିନ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରହିବ । ଏଥିରେ ସପ୍ତାହାନ୍ତ ଛୁଟି ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛି ।

ଡିସେମ୍ବର ୩ ତାରିଖରେ ଫାଷ୍ଟ ଅଫ୍ ସେଣ୍ଟ ଫ୍ରାନ୍ସିସ ଜୋଭିୟର ଅବସରରେ ପାନାଜୀରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରହିବ । ୫ ତାରିଖରେ ରବିବାର ପଡୁଥିବାରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଛୁଟି । ୧୧ରେ ମାସର ଦ୍ବିତୀୟ ଶନିବାର ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ । ୧୨ ତାରିଖରେ ରବିବାର ପଡୁଥିବାରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଛୁଟି ରହିବ । ୧୮ ତାରିଖରେ ୟୁ ସୋ ସୋ ଥାମଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀ ପଡୁଥିବାରୁ ସିଲଂରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରହିବ ।

ସେହିପରି ୧୯ ତାରିଖରେ ରବିବାର ପଡୁଥିବାରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଛୁଟି । ୨୪ ଡିସେମ୍ବରରେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଆଇଜୋଲ ଏବଂ ସିଲଂରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରହିବ । ୨୫ ରେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଅବସରରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କାମ ବନ୍ଦ ରହିବ । ୨୬ରେ ରବିବାର ପଡୁଥିବାରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଛୁଟି । ୨୭ରେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ସେଲିବ୍ରେସନ ପାଇଁ ଆଇଜୋଲରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ । ୩୦ରେ ୟୁ କିୟାଙ୍ଗ ନଙ୍ଗବାହକୁ ନେଇ ସିଲଂରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରହିବ । ୩୧ରେ ନ୍ୟୁ ଇୟର ଇଭିନିଂ ଅବସରରେ ଆଇଜୋଲରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କାମ ବନ୍ଦ ରହିବ ।

ଆରବିଆଇ ଦ୍ବାରା ଛୁଟି ତାଲିକା ଜାରି କରାଯାଇଥାଏ । ଆଇବିଆଇ ସବୁ ମାସରେ ଛୁଟି ତାଲିକାର କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଦେଇଥାଏ । ଏହି ତାଲିକାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ କାମ ପାଇଁ ପ୍ଲାନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଆନ୍ତି । ଏହି ଛୁଟି ରାଜ୍ୟ ହିସାବରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଥାଏ ।

   Related Posts