Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ବିଧାୟକଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ଲଗାଇଥିବା ଚୁଡି ନେଇ ପିନ୍ଧିଲେ ମହିଳା ଶ୍ରମିକ

19/01/2019 at 12:22 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୯|୧: ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ଆଜିକାଲି ବେଶ୍ ଆକ୍ଟିଭ । ପ୍ରଭାତି ପରିଡାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ପ୍ରାୟ ସବୁ ମହିଳାଙ୍କ ସଂପର୍କିତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରାଜରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପିପିଲି ବେବିନା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚାକୁ ବେଶ୍ ସଫଳତା ମିଳିଛି ।

ପ୍ରଦୀପ ମହାରଥୀ ବେବିନା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଦେଇଥିବା ମନ୍ତବ୍ୟ ବିରୋଧରେ ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ଆନ୍ଦୋଳନ କରିଥିଲା । ମହାରଥୀଙ୍କ ବାସଭବନ ଘେରାଉ କରିଥିଲା । ମହାରଥୀ ମନ୍ତ୍ରୀମଣ୍ଡଳରୁ ବହିଷ୍କାର ହେଲାପରେ ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ବିଜୟ ଉତ୍ସବ ପାଳନ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା । ହେଲେ ଆଗକୁ ନିର୍ବାଚନ ଥିବାରୁ ମୋର୍ଚ୍ଚା କୌଣସି ଇସ୍ୟୁକୁ ଖତମ କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ ।

 ସେଇ ବେବିନା ଇସ୍ୟୁରେ ଗତକାଲି ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ଅଭିନବ ଢଙ୍ଗରେ ପ୍ରତିବାଦ ଓ ଦାବି କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲା । ଶାସକ ଦଳର ସବୁ ବିଧାୟକଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ଚୁଡି ବାନ୍ଧିବାକୁ ବାହାରିଥିଲା ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା । ଏମଏଲଏଙ୍କ କଲୋନୀ ଭିତରେ ପଶି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚାର କର୍ମୀମାନେ ପ୍ରତି ବିଧାୟକଙ୍କ ଘର ଗେଟ୍ ରେ ୪ରୁ ୮ପଟ ଲେଖାଏଁ ଲାଲ୍ ଚୁଡି ବାନ୍ଧିଥିଲେ । ପରେ ପୋଲିସ ଏହି କର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ନେଇଥିଲା । ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚାର କର୍ମୀମାନେ ଗିରଫ ହେବାର କିଛି ମିନିଟ୍ ଭିତରେ କିନ୍ତୁ ବିଧାୟକଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ଲାଗିଥିବା ଚୁଡିଗୁଡିକ ଉଭାନ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଆଖପାଖରେ କାମ କରୁଥିବା ମହିଳା  ଏହି ଚୁଡି ସବୁକୁ ସଂଗ୍ରହ କରିନେଇ ବେଶ ଆନନ୍ଦରେ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

   Related Posts