Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଆଇପିଏଲ୍‌ ୨୦୨୦: ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଓ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍‌ ମୁକାବିଲା, ଟସ୍ ଜିତି ବ୍ୟାଟିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲା RCB

25/10/2020 at 3:18 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୧୦: ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ର ୪୪ ତମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ(ଆରସିବି) ଓ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍‌(ସିଏସ୍‌କେ) ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ। କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମୁକାବିଲା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଟସ୍‌ ପଡ଼ିସାରିଛି। ଟସ୍‌ ଜିତି ବ୍ୟାଟିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ଆରସିବି। ପ୍ରଥମେ ଫିଲ୍ଡିଂ କରିବ ଧୋନୀ ସେନା। ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ୍‌ ସିଜ୍‌ନରେ ୧୧ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ୮ଟି ହାରିଥିବା ସିଏସ୍‌କେ ପାଖାପାଖି ପ୍ଲେଅଫ୍‌ରୁ ବାହାରିସାରିଛି। କିନ୍ତୁ ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସିଏସ୍‌କେ ନିଜର ସମ୍ମାନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ।

ଆଇପିଏଲ୍‌ ରେକର୍ଡ କଥା କହିଲେ, ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିଏସ୍‌କେ ଓ ଆରସିବି ମଧ୍ୟରେ ୨୫ ମୁକାବିଲା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୫ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିଛି ଚେନ୍ନାଇ। ୯ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଜିତିଥିବା ବେଳେ ଗୋଟିଏର ଫଳାଫଳ ବାହାରିପାରିନଥିଲା। ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ୍‌ ସିଜ୍‌ନ ଏହି ଦୁଇ ଟିମ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ପୂର୍ବ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ୩୦ ରନ୍‌ରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଥିଲା ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ।

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ (ପ୍ଲେଇଂ ଇଲେଭେନ୍‌)- ଦେବଦତ୍ତ ପଡିକଲ, ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚ, ବିରାଟ କୋହଲି, ଡିଭିଲିୟର୍ସ, ମୋଇନ୍‌ ଅଲି, ଗୁରୁକ୍ରିତ ସିଂ ମନ, କ୍ରିସ୍‌ ମୋରିସ୍‌, ଓ୍ବାସିଂଟନ ସୁନ୍ଦର, ନବଦୀପ ସାଇନ୍‌, ମହମ୍ମଦ ସିରଜ୍‌, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ

ଚେନ୍ନାଇ (ପ୍ଲେଇଂ ଇଲେଭେନ୍‌)-ରୁତୁରାଜ ଗାଇକ୍ବାଡ୍‌, ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍‌, ଅମ୍ବାତି ରାୟଡୁ, ଏନ୍ ଜଗଦୀଶନ, ଏମଏସ ଧୋନୀ, ସାମ୍‌ କରନ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା,ମିଚେଲ୍‌ ସାଣ୍ଟନର, ଦୀପକ ଚହର, ଇମ୍ରାନ ତାହିର, ମୋନୁ କୁମାର

   Related Posts