Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିୟାଣା : ଚଳନ୍ତା କାର ଉପରେ ଓଲଟି ପଡିଲା କଣ୍ଟେନର, ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ଆଉ ଏକ ଝଟକା, ଷ୍ଟାର୍କ ଆହତ, ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ରୁ ପଡିବେ ବାଦ୍ !
  • ||
  • ବରଗଡ : ଟ୍ରକ୍‌ ସହ ଧକ୍କା ହେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ବୋଲେରୋ, ୩ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୫୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରୁ ପୁଣି ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ୪ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୩୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୦୧୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : MDH ମସଲାର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଧର୍ମପାଲ ଗୁଲାଟୀଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଗୋପ : ଜୀବନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ହୋଇ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ଏଏସଆଇ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ ପଶିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ହାଣିଲେ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମିଳିଲାନି ଜାମିନ୍, ନିଜ ବେକ କାଟିଦେଲେ କଏଦୀ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ବିଦେଶୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ଠକେଇ, ଫେସବୁକରେ ବନ୍ଧୁତା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା

3/07/2019 at 1:08 PM

କୋଲକାତା୩|୭: ବାଙ୍ଗଲାଦେଶର ଜଣେ ୩୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କୁ ଭାରତରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଛି। ଗର୍ଭାଶୟରେ ସଂକ୍ରମଣ ଜନିତ ରୋଗରେ ପିଡୀତ ଏହି ବିଦେଶିନୀ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପାଇଁ  ଆସାମ ରାଜ୍ୟର ଗୌହାଟୀ  ଆସିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଠକେଇ କରିବା ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ହରିଦୀ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଏହି ବିଦେଶିନୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଫେସବୁକରେ ହୋଇଥିଲା । ବାରମ୍ବାର ଚାଟିଂ ବେଳେ ମହିଳା ଗର୍ଭାଶୟରେ ସଂକ୍ରମଣ ରୋଗରେ ପିଡୀତ ଥିବା ହରିଦୀ ଜାଣିଥିଲା । ଗହ୍ବାଟୀ ମେଡିକାଲ କଲେଜ୍‌ରେ ମହିଳାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସେ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ସହ ଏଥିରେ ସହାୟତା କରିବ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ବିଦେଶିନୀ ଗହ୍ବାଟୀ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ହରିଦୀ ତାଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ ନେବା ବଦଳରେ ବିଭିନ୍ନ ବାହାନା ଦେଖାଇ ପ୍ରଥମେ ସିଲଂ  ଓ ପରେ ଦାର୍ଜିଲିଂ ନେଇଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା।

ଦାର୍ଜଲିଂରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଗହ୍ବାଟୀ ନେଇଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ପୁଣିଥରେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା। ଗହ୍ବାଟୀରୁ ବିଦେଶିନୀଙ୍କୁ ଟ୍ରେନରେ କଲିକତା ନେବାବେଳେ ମହିଳା ଶୋଇଥିବା ଏଅବସ୍ଥାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଫେରାର ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଟଙ୍କା ଓ ଗହଣା ମଧ୍ୟ ନେଇଯାଇଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ।  

ମହିଳାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଟ୍ରେନରେ କଲିକତା ଯାଉଥିବାବେଳେ ସେ ହଠାତ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇପଡିଥିଲେ । ସମ୍ଭବତଃ ତାଙ୍କୁ କିଛି ନିଶା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ତେବେ ମହିଳାଙ୍କ ହୋଶ ଆସିବା ପରେ ସେ ଦେଖିଥିଲେ ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହରିଦ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ନାହିଁ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ମହିଳାଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା ଟଙ୍କା ଓ ସୁନା ଗହଣା ମଧ୍ୟ ନାହିଁ । ସେ ବାଂଗଲାଦେଶରୁ ଗହ୍ବାଟୀ ଆସିବା ବେଳେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପାଖା ପାଖି ୩୭,୦୦୦ ଟଙ୍କା ସାଙ୍ଗରେ ଆଣି ଆସିଥିଲେ । ଏହା ସହ ସେ ପାଖାପାଖି  ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର  ଗହଣା ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଯାହା ହରିଦୀ ହଡପ କରି ନେଇଯାଇଥିଲା।

ମହିଳା ଷ୍ଟେସନରେ ପୋଲିସଙ୍କୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।ରେଲୱେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଲା। ମହିଳାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବାଙ୍ଗଲାଦେଶ ପଠାଇବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ।

 

   Related Posts