Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

୫ଦିନ ପରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି, ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ବନ୍ଦ ଡ଼ାକରା

16/09/2021 at 12:18 PM

କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ୧୬।୦୯:  ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ବନ୍ଦ ଡ଼ାକରା । ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପୋଲିସ ବିରୋଧରେ ନାରାବାଜି ସହ ରାସ୍ତା ରୋକ କରାଯାଇଛି ।  ଯାହାଫଳରେ ରାସ୍ତାର ଉଭୟ ପଟେ ଅଟକି ରହିଛି ଗାଡି଼ । ସମସ୍ତ ଦୋକାନ ବଜାର ବନ୍ଦ ରହିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ଅଞ୍ଚଳର ଜମିଦାର ପଡ଼ାରେ ନୂଆଖାଇ ଦିନ ବ୍ୟବସାୟୀ ବିନୋଦ ଜୈନଙ୍କ ଘରକୁ  ଦିନ ଦ୍ଵିପହରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପଶିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲହୁଲୁହାଣ କରିଥିଲେ । ଘଟଣାକୁ ୫ ଦିନ ବିତି ଯାଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି ରଖିଛି । ତୁରନ୍ତ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବି ନେଇ କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ବିଧାୟକଙ୍କ ଆହ୍ୱାନ କ୍ରମେ  ବିଭିନ୍ନ ସଂଗଠନ ସହଯୋଗରେ ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି । ଆନ୍ଦୋଳନ କାରୀମାନେ ଗୋଳେଇ ଛକ ଠାରେ ପୋଲିସ ବିରୋଧରେ ନାରାବାଜି କରିବା ସହ ରାସ୍ତାରୋକ କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ଫଳରେ ରାସ୍ତାର ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ଵରେ ଗାଡି ମୋଟର ଅଟକି ରହିଛି । ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ର ସମସ୍ତ ଦୋକାନ ବଜାର ବନ୍ଦ ରହିଛି ।

   Related Posts