Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ଉପ-କାରାଗାରରେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଜଙ୍ଗଲୀ ଜନ୍ତୁକୁ ମାରି ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା କଲେ, ଭାଗ ଛିଡିଲାନି ବୋଲି ଜଣଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କ୍ୟାବିନରୁ ୨ଶହ ଲିଟର ଡିଜେଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ନଦୀରେ ଭାସୁଛି କୁମ୍ଭୀରର ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଗାଁ ମୁହାଁ ହାତୀ ପଲ, ଭୟଭୀତ ଗ୍ରାମବାସୀ, ପଡିଲା ତାଟି କବାଟ
  • ||
  • ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆଉ କିଛି ?
  • ||
  • କମୁଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅମାନବୀୟ : ଗୋଡାଇବାରୁ କୁକୁରକୁ ହତ୍ୟା, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ଆସନ୍ତାକାଲି ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ଲାଗୁ
  • ||

ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ଘରେ ମୋବାଇଲ୍ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ଯାଇଥବାବେଳେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ

11/12/2018 at 12:50 PM

ବାଲୋଦ ୧୧/୧୨: ଦଲ୍ଲୀ ରାଜହରା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ରାତିରେ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କଘରେ ମୋବାଇଲ୍ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ  ଯାଇଥିବାବେଳେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଇ ଜଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି।ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଥମେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟାଣି ଜଙ୍ଗଲକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ଛାଡ଼ିପଳାଇଥିଲେ। ପରଦିନ ନାବାଳିକା ଜଣକ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିବାରୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା।ଏହାପରେ ପରିବାରଲୋକେ ଥାନାରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଝିକାଟୋଲା ଗାଁରେ ଜଣେ ନାବାଳିକା ଶନିବାର ରାତିରେରାତି ପ୍ରାୟ ୯ଟାରେ ପଡ଼ୋଶୀଘରେ ରହୁଥିବା ନନ୍ଦୁରାମଙ୍କ ଘରେ ମୋବାଇଲ୍ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।ଏହି ସମୟରେ ନନ୍ଦୁରାମ ତାଙ୍କୁ ଧରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଅସଦାଚରଣ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ନନ୍ଦୁରସାଙ୍ଗ ଭଗବାନ ଗୈାଡ଼ ମଧ୍ୟ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୁହଁରେ କପଡ଼ା ପୂରାଇ ତାକୁ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁଟାଣି ନେଇଯାଇଥିଲେ। ଜଂଗଲ ଭିତରେ ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ସେଠାରେ ଛାଡ଼ି ପଳାଇଥିଲେ।ଏହା ପରେ ନାବାଳିକା ଜଣକ କୈାଣସି ପ୍ରକାରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ଭୟଭୀତ ଥିବାରୁ କାହାକୁ କିଛିନକହି ଶୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ।

ପର ଦିନ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହୋଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ।ଏଥି ପାଇଁ ରବିବାର ଦିନ ଗାଁରେ ବୈଠକ ଡକାଯାଇଥିଲା। ଏହି ବୈଠକରେ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଦୁଇଜଣଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ଏହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନାରେପହଞ୍ଚି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

 

   Related Posts