Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭରତିଆ ଟାୱାରରୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ପରିଚୟ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ଟିୟୁସନ୍‌ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଡ୍ରେନ୍‌ ପାଣିରେ ଭାସିଗଲେ ନାବାଳକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଛିଡୁନି ଅଡୁଆ, ହଟୁନି ସସପେନ୍ସ : ପଞ୍ଜାବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ ମନା କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ଅମ୍ବିକା ସୋନୀ
  • ||
  • ବର୍ଷାରେ ଭାସିଗଲା କାଠପୋଲ, ୪୨ ପରିବାର ବାହ୍ୟ ଜଗତରୁ ବିଛିନ୍ନ
  • ||
  • ଟଳିଲା ବନ୍ୟା ଆଶଙ୍କା, ମହାନଦୀ ସମେତ ଶାଖାନଦୀରେ କମୁଛି ପାଣି
  • ||
  • ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଓ କୁଜଙ୍ଗରେ ବଢୁଛି ଦୁର୍ଦ୍ଦଶା, ୧୦ ଗାଁରେ ପଶିଲା ବନ୍ୟାଜଳ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୦୯ ମୃତ
  • ||
  • ସଫଳ ହେଲା SPACE-X INSPIRATION ମିଶନ, ଅନ୍ତରୀକ୍ଷରୁ ଫେରିଲେ ୪ ପର୍ଯ୍ୟଟକ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୨୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

୧୧ବର୍ଷ ପରେ କେତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି ବାଳିକା ବଧୂ : ଫଟୋ ଦେଖି ଧୋକା ଖାଇଯିବେ ଆପଣ

4/07/2019 at 5:12 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୪/୭: ‘ବାଳିକା ବଧୂ ଧାରାବାହିକରୁ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିବା ଆନନ୍ଦୀଙ୍କୁ କିଏ ବା ନ ଜାଣେ। ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଆନନ୍ଦୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିକା ଗୈାର ନିଜର ଚୁଲବୁଲି ଅନ୍ଦାଜ ଏବଂ ନିରୀହ ପ୍ରଶ୍ନରେ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ନିଜ ପାଇଁ ଖାସ୍ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ଅଭିକା ନିକଟରେ ନିଜର ୨୨ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ଜନ୍ମଦିନରେ ଅଭିକା ବାରଣାସୀରେ କେକ୍ କାଟିଥିଲେ। ସେଠାରେ ସେ ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ। ୧୧ବର୍ଷ ବୟସରେ ଅବିକା ଅନେକ ଧାରାବାହିକ ଏବଂ ରିୟଲିଟି ଶୋ କରିଥିଲେ। ଏମିତିକି ତାଙ୍କ ଲୁକରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥିଲା।

ଆନନ୍ଦୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିକା ୨୦୦୮ମସିହାରେ ‘ବାଳିକା ବଧୂ’ ଧାରାବାହିକରୁ ଟେଲିଭିଜନରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ। ଏହି ଧାରାବାହିକ ଅବିକାଙ୍କୁ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର କରି ଦେଇଥିଲା। ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିକା ରାଜସ୍ଥାନୀ ପରିଧାନରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ଭାଷା ମଧ୍ୟ ରାଜସ୍ଥାନୀ ଥିଲା। ଏହି ଭୂମିକାରେ ନିଖୁଣ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିକା ନିଜକୁ ଏଥିରେ ପୂରାପୁରି ନିମଜ୍ଜିତ କରିଥିଲେ।

ଏହାପରେ ଅଭିକା ‘ରାଜକୁମାର ଆର୍ଯ୍ୟନ’ ଧାରାବାହିକରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଅଭିକା ରାଜକୁମାରୀ ଭୈରବୀଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ‘ବାଳିକା ବଧୂ’ ପରେ ଅଭିକାଙ୍କ ‘ଶଶୁରାଲ ସିମର କା’ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା। ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିକା ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

‘ଶଶୁରାଲ ସିମର କା’ ଧାରାବାହିକ ସମୟରେ ଅଭିକାଙ୍କ ବୟସ ବହୁତ କମ୍ ଥିଲା। କମ୍ ବୟସରେ ଅଭିକାଙ୍କୁ ବିବାହିତା ସ୍ତ୍ରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଆଲୋଚନାର ସାମନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ଏହି ଭୂମିକାରେ ଅଭିକାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତାର ଗ୍ରାଫ ମଧ୍ୟ ଉପରକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିକା ‘ବାଳିକା ବଧୂ’ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ସେ ଅଭିକା ଶାଢ଼ୀ ସହ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୂର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଅଭିକାଙ୍କ ଏହି ଲୁକକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା।

‘ଶଶୁରାଲ ସିମର କା’ ପରେ ଅଭିକା ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ରିୟଲିଟି ଶୋ କରିଥିଲେ। ଅଭିକା ‘ବକ୍ସ କ୍ରିକେଟ ଲିଗ୍ ସିଜନ୨’ ଏବଂ ‘ଫିୟର ଫ୍ୟାକ୍ଟର: ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡ଼ି ସିଜନ ୮’ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଅଭିକା ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ସକ୍ରିୟ ଥାଆନ୍ତି।

   Related Posts