Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ସୋର ମୁନସିପାଲଟିରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ

25/05/2018 at 5:41 AM

ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ସୋର ମୁନସିପାଲଟିରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ । ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷରେ ଜଣେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସହରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଲାଗି ରହିଛି । ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ଆଶଙ୍କାରେ ଏସପିଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି । କୌଣସି ଏକ କାରଣକୁ ନେଇ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅନ୍ୟ ଗୋଷ୍ଠୀର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ଖବରପାଇ ଜିଲା ଏସପି ବି ଯୁଗଳ କିଶୋର ଆଓଡିସିନାଲ ଏସପି, ସଦର ଏସଡିପିଓ, ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ, ସଦର, ସିମୁଳିଆ ଥାନାର ନ୍ସିପେକ୍ଟରଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ପାଞ୍ଚ ପ୍ଲାଟୁନ ପୁଲିସ ମୁତୟନ ବଜାରରେ କରାଯାଇଛି। ଘଟଣାକୁ ନଜର ରଖି ତହସିଲଦାର ପ୍ରିୟବ୍ରତ ପାଢୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ତିନିଜଣ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ବଜାରରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରରେ ରହିଛନ୍ତି। ପଟ୍ରୋଲିଂକୁ କଡ଼ାକଡ଼ି କରାଯାଇଛି ।

Leave a Reply

   Related Posts