Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

କୁକୁଡା ଓ ଅଣ୍ଡା ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା : ସଇଁନ୍ତଳା ଥାନା ଏଏସ୍‌ଆଇଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କଲେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଏସ୍‌ପି

5/10/2019 at 3:24 PM

ବଲାଙ୍ଗିର ୫।୧୦: ଏବେ ଜନତାଠାରୁ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ ଓ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗୁ ହୋଇଛି କଡା କଡି ଆଇନ । ସେହିପରି ସରକାରଙ୍କ ୫-ଟି ଆଇନ ଆସିବା ପରେ ଓଡିଶା ପୋଲିସ ଡିଜି ନିଜେ ନେଉଛନ୍ତି ଥାନାକୁ ଆସୁଥିବା ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ମତ। ତେବେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ସଇଁନ୍ତଳା ଥାନାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିବା ଏଏସଆଇ ଜଗଦୀଶ ମହାନନ୍ଦଙ୍କୁ ମୋ ସରକାର ଯୋଜନାରେ ତାହାର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଉପରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା କରାଯାଇଥିବା ଦର୍ଶାଯାଇ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି ।

ତେବେ ସଇଁନ୍ତଳା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋପୀନାଥ ପଡାର ଆଶିଷ ସାହୁ ସଇଁନ୍ତଳା ଥାନାକୁ  ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଆସିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଦୋକାନରେ କିଣା କିଣିକୁ ନେଇ ହୋଇଥିବା ଝମେଲାକୁ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଏଏସଆଇ ତାଙ୍କୁ କୁକୁଡା ଓ ଅଣ୍ଡା ମାଗିଥିଲେ ମହାନନ୍ଦ ।

ଗତ ମାସ ୧୨ତାରିଖରେ ଆଶିଷ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିବାବେଳେ ତାକୁ ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏଏସଆଇ ତାଙ୍କୁ କୁକୁଡା ଓ ଅଣ୍ଡା ଆଣିଲେ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣା ଯିବ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତେବେ ଏନେଇ କୌଣସି ସୁତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇବା ସହ ମୋ ସରକାର ଯୋଜନାରେ ଆଶିଷଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜାଣିବା ପାଇଁ ସଇଁନ୍ତଳା ଥାନା ସହ ଆଶିଷଙ୍କ ଘରକୁ ଜଣେ ଡିଏସପି ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ତଦନ୍ତ ପରେ ତାଙ୍କୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ଏସପି ଏମଏସ ସମ୍ପଦ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts