Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବାଲ ଠାକରେଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ‘ଠାକରେ’: ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ୩ଟି ଦୃଶ୍ୟକୁ ସେନ୍ସରବୋର୍ଡ଼ କଲା ବିରୋଧ

26/12/2018 at 5:16 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୬/୧୨: ବାଲ ଠାକରେଙ୍କ ଜୀବନୀକୁ ଆଧାର କରି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମର ୩ଟି ଦୃଶ୍ୟକୁ ସେନ୍ସରବୋର୍ଡ଼ ବିରୋଧ କରିଛି। ସେନ୍ସରବୋର୍ଡ଼ର ଆପତ୍ତିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଶିବସେନା ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ହୋଇଛି। ଯେଉଁ ୩ଟି ଦୃଶ୍ୟକୁ ବିରୋଧ କରାଯାଇଛି ସେଥିରେ ବାବ୍ରି ମସଜିଦର ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛି। ଫିଲ୍ମଟି ମରାଠୀ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ଭାଷାରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଛି। ଆଜି ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଛି।

ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଅଧିକ ଖାସ୍ କରିବା ପାଇଁ ବାଲା ସାହେବ ଠାକରେଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖାଯାଇଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ୨ଟି ଭାଷାରେ ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି। ବାଲା ସାହେବ ଠାକରେ ନିଜ ଯାତ୍ରା କାର୍ଟୁନିଷ୍ଟରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଇଂରାଜୀ ଖବରକାଗଜରେ ତାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ କାର୍ଟୁନ୍  ଖୁବ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଉଥିଲା।  ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମରେ ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ୍ ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି ଯାହା ଦ୍ବାରା ସେ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।

ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ନିବେଦିତ ‘ଠାକରେ’ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଅଭିଜିତ ଫାଁସେ ଦେଇଛନ୍ତି । ଟିଜରର ଆରମ୍ଭ ଦଙ୍ଗା ଦୃଶ୍ୟରୁ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ଏକ କାନ୍ଦୁଥିବା ଶିଶୁ ନଜର ଆସିଛି। ତା ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ପେଟ୍ରୋଲ୍ ବୋମା ଆସି ବିସ୍ଫୋରଣ ହେଉଛି ଏବଂ ଏହା ପରେ ପରେ ଦଙ୍ଗା ଦୃଶ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଉଛି।

ଫିଲ୍ମରେ ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଖବର ମିଳିଛି ଯେ ବାଲା ସାହେବଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିବସ ଅବସରରେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ୨୦୧୯ ଜାନୁୟାରୀ ୨୩ତାରିଖରେ ସମସ୍ତ ସିନେମା ହଲରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟରରେ ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନ ପୂରା ବାଲ ଠାକରେଙ୍କ ପରି ଦିଶୁଛନ୍ତି।    

   Related Posts