Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ବଜାରକୁ ଆସୁଛି ନୂଆ ବଜାଜ୍ ପଲ୍ସର୍ ୨୫୦F: ଟିଜରରେ ନଜର ଆସିଲା ଦମଦାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟି ଲୁକ୍

20/10/2021 at 4:04 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୧୦ : ବଜାଜ ପଲ୍ସର ଚଢାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ! ଖୁବଶୀଘ୍ର ବଜାଜ କମ୍ପାନୀ ପଲ୍ସର ୨୫୦F ବାଇକ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି କମ୍ପାନୀ ଅଫିସିୟାଲ ଭାବେ ଏହାର ଟିଜର ଭିଡିଓ ରିଲିଜ କରିଛି। ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲୁକ ସହ ଦମଦାର ଇଞ୍ଜିନର ଏହି ବାଇକକୁ ବହୁତ ଦିନରୁ ଗ୍ରାହକ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

ବଜାଜ ଅଟୋର ପ୍ରବନ୍ଧନ ନିର୍ଦେଶକ ରାଜିବ ବଜାଜ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର ମାସରେ କମ୍ପାନୀ ପଲ୍ସର ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏକ ନୂଆ ବାଇକ୍ ଲଞ୍ଚ କରିପାରେ । ଏବେ ନୂଆ ବାଇକର ଟିଜର ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଥିପାଇଁ ଗ୍ରାହକ ଏହାର ଲଞ୍ଚକୁ ନେଇ ବହୁତ ଆଶାବାଦି ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ନୂଆ ବାଇକର ଉନ୍ମୋଚନ ତାରିଖ କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ଘୋଷଣା ହୋଇନାହିଁ।

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଏହାର ଲଞ୍ଚ ଆସନ୍ତା ଅକ୍ଟୋବର ୨୮ତାରିଖରେ ହୋଇପାରେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ କମ୍ପାନୀ ତାର NS୨୫୦ ଓ ୨୫୦Fକୁ ଏକାସହ ଲଞ୍ଚ କରିପାରେ। ଏହି ବାଇକକୁ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ପରୀକ୍ଷଣ ସମୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ନୂଆ ବଜାଜ ପଲସର ୨୫୦ର ଡିଜାଇନ୍ ସ୍ଟ୍ରିଟ ଫାଇଟର NS୨୦୦ରୁ ଅଣାଯାଇଛି, ଏହାର ଫ୍ରଣ୍ଟ ଡିଜାଇନ ଏଗ୍ରେସିଭ ଲୁକ, ଇଣ୍ଟ୍ରିକେଟେଡ୍ ଏଲଇଡି ଲାଇଟ ସହିତ ବଡ଼ ହେଡଲ୍ୟାମ୍ପ ଓ ଫ୍ଲାଏ ସ୍କ୍ରିନ ଦିଆଯାଇଛି।

ଏହି ନୂଆ ବାଇକର ଓଜନକୁ କମ କରିବା ଓ ମଜବୁତିକୁ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଏହାର ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶକୁ ଷ୍ଟିଲ ପାରାମିଟର ଫ୍ରେମରେ ତିଆରି କରାଯାଇଛି। ଲଞ୍ଚ ହେବାକୁଥିବା ଦୁଇଟି ବାଇକରେ ଫ୍ୟୁଏଲ ଟ୍ୟାଙ୍କକୁ ମଷ୍କୁଲାର ସାଇଜ୍ରେ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଛଡ଼ା ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ଟେଲିସ୍କୋପିକ ଫର୍କ ଓ ବ୍ୟାକ୍ ସାଇଡରେ ମନୋସ୍କୋପିକ ସସ୍ପେନ୍ସ ଦିଆଯାଇପାରେ।

କମ୍ପାନୀ ଏହି ବାଇକରେ ୨୪୯ ସିସି ସହ ସିଙ୍ଗଲ ସିଲିଣ୍ଡର ଏୟାର ଇଞ୍ଜିନ ଦେଇପାରେ। ଏହି ଇଞ୍ଜିନ୍ ସିକ୍ସ ସ୍ପିଡ୍ ଗିୟରବକ୍ସ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ପୂର୍ବରୁ ଏକ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟରେ ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା ଯେ କମ୍ପାନୀ ଏଥିରେ ଭେରିଏବୁଲ ବୋଲ୍ଟ ଏକ୍ସନ ଟେକ୍ନିକ ପ୍ରୟୋଗ କରିପାରେ। ଏହି ବାଇକ୍ରେ ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଡିସବ୍ରେକ ସହ ଡୁଆଲ ଚ୍ୟାନେଲ ଆଣ୍ଟି ଲକ ବ୍ରେକିଙ୍ଗ ସିଷ୍ଟମ ମଧ୍ୟ ରହିବ। ଏଥିରେ ବ୍ଲୁ ଟୁଥ୍ ସଂଯୋଗ ଏବଂ ମଲ୍ଟିପଲ ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ ମୋଡ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ।

   Related Posts