Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା

4/03/2019 at 5:08 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୪/୩: ଶେଷରେ ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା । ଦିଲ୍ଲୀରେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସଭାପତି ଅମିତ ସାହାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଜେପିରେ ମିଶିଛନ୍ତି ବୈଜୟନ୍ତ । ବିଜେଡିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବାପରେ ଜୟ ପଣ୍ଡା କେଉଁ ଦଳକୁ ଯିବେ ନା ନୂଆଦଳ ଗଠନରେ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଲିଭାଇବେ ତାକୁ ନେଇ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚର୍ଚା ଚାଲିଥିଲା । ଏପରିକି ସେ କେତେବେଳେ ବିଜେପିରେ ମିଶୁଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେବେଳେ କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶୁଛନ୍ତି ତାକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଗଣ ମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ଆସୁଥିଲା । ବିଜେଡି – ବିଜେପି ଭିତରେ ଚାଲିଥିବା ଛକାପଞ୍ଛାକୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବନ୍ଧୁକରୁ ଫାୟାରିଙ୍ଗ ଚାଲିଛି ବୋଲି କିଛିଦିନ ତଳେ ଟୁଇଟ କରିଥିବା ଜୟ ଏବେ ମୋଦିଙ୍କ ନେତୃତ୍ବକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ।

ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କ ବିଜେପିରେ ମିଶ୍ରଣ ପରେ କିଛି ନୂଆ ସମୀକରଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । କୁହାଯାଉଛି ବୈଜୟନ୍ତ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ବିଜେଡି ନେତାଙ୍କୁ ବିଜେପି ଆଡକୁ ଟାଣିବେ । ଯେହେତୁ ବିଜେଡିରେ ଥିବାବେଳେ ଅନେକ ବିଧାୟକ ଓ ସାଂସଦ ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କ ସହ ଲିଙ୍କରେ ଥିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ବିଜେପି ମୁହାଁ କରିବା ଜୟ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଦାଇତ୍ବ ରହିଛି । ଏହା ସହିତ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ କିଭଳି ଘେରାଯିବ ସେ ରଣନୀତିର ବି ଅଙ୍ଗ ହେବେ । ତେବେ ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କ ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦାନକୁ ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି ।

ଏବେ ନିର୍ବାଚନ ସମୟ ପାଖେଇ ଆସୁଥିବାରୁ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତିରେ ଆଗରୁ ଏଭଳି ବଡ ହଟଚମଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । କିଛିଦିନ ଭିତରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡି ସଭାପତି ବାବୁ ସିଂ ବିଜେଡିକୁ ବାଏବାଏ କରି ବିଜେପିରେ ମିଶିବେ ବୋଲି ଶୁଣାଯାଉଛି । ସେହିଭଳି ବିଜେପି ଛାଡିଥିବା ଦିଲ୍ଲିପ ରାୟ ଏଇ ସପ୍ତାହେ ଭିତରେ ପୁଣି ବିଜେଡିକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି ବି ଚର୍ଚା ହେଉଛି । ସେପଟେ ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର ବିଜେଡିକୁ ଯିବେ ନାଁ କଂଗ୍ରେସକୁ ଯିବେ ତାକୁ ନେଇ ବି କିଛି କମ୍ ଚର୍ଚା ହେଉନି । ଯାହା ଲାଗୁଛି ଖୁବ୍ ଶିଘ୍ର ଏସବୁ କଥା ଉପରୁ ସସପେନ୍ସ ହଟିବାକୁ ଯାଉଛି ।

Nine months of introspection & widespread consultations w/colleagues & public.
Grateful for support recd from all over.
On auspicious #MahaShivratri I’ve decided to join @BJP4India & work under the leadership of @narendramodi Ji to serve Odisha & India to the best of my ability🙏— Baijayant Jay Panda (@PandaJay) March 4, 2019

   Related Posts