Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ବାଦଶାହାଙ୍କ ନୂଆ ଗୀତ ‘ଗେନ୍ଦା ଫୁଲ’ ରେ ବାବା ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲା ଧମାକା

11/04/2020 at 9:17 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧/୦୪ : ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ସେନ୍ସେସନ ଯୁବରାଜ ସିଂହ (ବାବା ଜ୍ୟାକସନ) ନିକଟରେ ନିଜର ୟୁନିକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟାଇଲ ପାଇଁ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟାଇଲ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସେଲିବ୍ରିଟି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି | ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି | ବାବା ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଏଥିରେ ସେ ରାପର ବାଦଶାହଙ୍କ ନୂଆ ଗୀତ ‘ଗେନ୍ଦା ଫୁଲ’ ଗୀତରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ବାବା ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବାଦଶାହ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | 

ବାବା ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ଏହି ଦ୍ଵନ୍ଦ୍ଵ ଭିଡିଓକୁ ବାଦଶାହ କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | କିଛି ସମୟରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ୟୁଜର ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି | ବାଦଶାହ ଏଥିରେ କ୍ୟାପସନ ଦେଇଛନ୍ତି, ‘ନିଆଁ ଲଗାଇଲେ ବାବା ଜ୍ୟାକସନ’ | ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି | ବାଦଶାହଙ୍କ ଗେନ୍ଦା ଫୁଲ ଗୀତ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଗୀତରେ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି |

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡ୍ୟାନ୍ସର ମାଇକଳ ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ଭଳି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଯୋଗୁଁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଛାଇ ରହିଛନ୍ତି | ସେ ଛୋଟ ପରଦାର ରିଆଲିଟି ଶୋ ଇଣ୍ଡିଆସ ବେଷ୍ଟ ଡ୍ୟାନ୍ସର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ|

ବାବା ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ଏକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଯୁବରାଜ ମାଇକଳ ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ଭଳି ମୁନ ୱାର୍କ କରିଥିଲେ | ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସରେ ଏତେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ ଯେ ସେ ଯୁବରାଜଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ କ୍ୟାପସନ ଦେଇଥିଲେ, “ସବୁଠାରୁ ସ୍ମୁଥ୍ ଏୟାରୱାର୍କର, କିଏ ଏହି ଯୁବକ ?”

   Related Posts