Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୬ ମୃତ ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଟଙ୍କା ଦେଇ ଗୀତର ଭ୍ୟୁ ବଢାଇଛନ୍ତି ବାଦଶାହ, ୭୪ ଲକ୍ଷରେ ଫାଇନାଲ ହୋଇଥିଲା ଡିଲ୍

12/11/2021 at 8:37 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୧୧: ବଲିଉଡ ଗାୟକ ତଥା ରାପର ବାଦଶାହ ତାଙ୍କର ହିଟ୍ ଗୀତ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଟଙ୍କା ଦେଇ ନିଜ ଗୀତର ଭ୍ୟୁଜ୍ ବଢାଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ ୪୪୬ ପୃଷ୍ଠାର ଚାର୍ଜସିଟ୍ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ବାଦଶାହା ତାଙ୍କ ଗୀତ ପାଇଁ ୭୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇ ୭୨ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ କିଣିଛନ୍ତି।

ଜୁଲାଇ ୧୧ ରେ ସୋନି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ‘ପାଗଲ୍’ ଗୀତ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ, ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ୭୫ ମିଲିୟନ୍ ଅର୍ଥାତ୍ ୭ କୋଟି ୫୦ ଲକ୍ଷ ଥର ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ‘ପାଗଲ୍’ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଗୀତ ହୋଇଗଲା। ଏହା ପରେ ବାଦଶାହଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଗୀତ ‘ପାଗଲ’ ପାଇଁ ଭ୍ୟୁ କିଣିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ ୪୪୬ ପୃଷ୍ଠାର ଚାର୍ଜସିଟ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ବାଦଶାହ ତାଙ୍କ ଗୀତ ପାଇଁ ୭୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇ ୭୨ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ କିଣିଛନ୍ତି।

ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ମାମଲା କ୍ରାଇମ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସ ୟୁନିଟକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ସେତେବେଳେ ସଚିନ ୱାଜେ ସେହି ଟିମକୁ ଲିଡ କରୁଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସଚିନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିରେ ବାଦଶାହ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଗୀତ ସୋନି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଚ୍ୟାନେଲରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବାର ଥିଲା। ସେ ଏହି ଗୀତଟିକୁ ରେକର୍ଡ କରି ସୋନି ମ୍ୟୁଜିକ୍ କୁ ଦେଇଥିଲେ। ୱାଜେଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିରେ ସେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗୀତର ପ୍ରମୋସନ କାମ ଦେଖୁଥିବା Qyuki Digital Media Pvt. Ltd. କୁ ୭୪,୨୬,୩୭୦ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ୧୮ ପ୍ରତିଶତ ଜିଏସ୍ଟି ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଥିଲା। ସୋନି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ର ପୱନେଶ ପଞ୍ଜୁଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ପରେ ବାଦଶାହ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, Qyuki Digital Media Pvt. Ltd. ର CFO ମହେନ୍ଦ୍ର ପଟେଲ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ସମ୍ମୁଖରେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୀତର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ସୋନି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ର ଜୟ ମେହେଟ୍ଟା ଆପ୍ରୋଚ୍ କରିଥିଲେ। ମହେନ୍ଦ୍ର ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ବାଦଶାହଙ୍କ ଗୀତ ‘ପାଗଲ’କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିଥିଲା। ଏହାର ପ୍ରତିବଦଳରେ ସେ ବାଦଶାହଙ୍କଠାରୁ ୭୪,୨୬,୩୭୦ ଟଙ୍କା ପାଇଥିଲେ।

   Related Posts