Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||

ଭେଜାଲ ହଳଦୀ- ମିଲ୍‌ ଉପରେ ଚଢଉ କରି ଭେଜାଲ ହଳଦୀ ଜବତ କଲା ପୁଲିସ

21/10/2019 at 11:15 PM

ବଲାଙ୍ଗୀର –  ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଭେଜାଲ ଅଟା , ତେଳ , ମସଲା ବେଆଇନ ଫେକଟ୍ରି ଓ ମିଲ  ଉପରେ ପୋଲିସ ଚଢଉ  କରିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ସମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଭେଜାଲ ହଳଦୀ। ବେଆଇନ ଭାବରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଟାଉନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କ୍ଲବ ପଡାରାରେ ରହିଥିବା ଶର୍ମା ମିଲ ଉପରେ ଚଢାଉ କରିଛି ପୋଲିସ। ଚଢଉ ସମୟରେ ହଳଦୀରେ ବିଭିନ୍ନ ସାମଗ୍ରୀ ମିଶ୍ରଣ ସହ ଭେଜାଲ ହଳଦୀ ରଖାଯାଇଥିବା ପାଇଛି ପୋଲିସ। ସେପଟେ ଖୁଦ, ଭୁଷା , ହଳଦୀ , ରାସାୟନିକ ରଙ୍ଗ  କୁ ମିଶାଇ ହଳଦୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ପୋଲିସ।

ଏହି ହଳଦୀ ପ୍ୟାକେଟରେ ଏସ୍କପାଏରି ଡେଟ୍‌ ସରିଯାଇଥିବା ଦେଖଇଥିଲା ପୋଲିସ।  ସେହିପରି ମିଲରୁ  ନିନ୍ମମାନର ଗୋଲମରିଚ, କୁଣା ,  ଶୋରିଷ ଆଦି ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ। ସେପଟେ ସେହି ମିଲରେ ଗୋଟିଏ କୋଠରିରୁ ବ୍ୟାପକ ମାତ୍ରାରେ ପୋଲିଥିନ ରଖାଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାହାକୁ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ। ତେବେ ସମସ୍ତ ସାମଗ୍ରୀର  ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ କରିବା ସହ ଲାବ୍ରୋଟାରୀ କୁ ପଠାଇବା ପରେ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଇ ଉକ୍ତ ମିଲ ମାଲିକ ରାକେଶ ଶର୍ମା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୂଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି କହିଛି ପୋଲିସ। ସେପଟେ ମିଲ ମାଲିକ ରାକେଶ ଶର୍ମା ମିଲରେ ପୋଲିସ ଯେଉଁ ହଳଦୀ ଚଢଉ କରିଛି ହଳଦୀଆ ମୁରୁଜ ତିଆରି କରାଯାଉଥିଲା ବୋଲି କହିଥିବା ବେଳେ ବାହାର ରାଜ୍ୟକୁ ସେ ସବୁବେଳେ ମୁରୁଜ ତିଆରି କରିଦେଇଥିବା ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି।  

   Related Posts