Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ପାଇଁ ଟଳିଗଲା ବଡ ବିପଦ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ଏକାଠି ଶୋଇଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରେମିକ, କଟୁରୀରେ ହାଣିଲା ସ୍ୱାମୀ
  • ||
  • ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ରାଜ୍ୟରେ ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୮୪ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବୁଢୀ ଠାକୁରାଣୀ ଯାତ୍ରାରେ କରୋନା ଆତଙ୍କ: ୨ ପୂଜକ ପଜିଟିଭ, ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି ଓ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ
  • ||

ଦିଦି ଚୋରେଇ ନେଲେ ପିଲାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟ

27/08/2018 at 9:12 AM

ଯାଜପୁର ବରୁଆଡ଼ି ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି କେନ୍ଦ୍ରରୁ ଚୋରି । ଶିଶୁ ଓ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଥିବା ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରାଚାଲାଣ । ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରାଚାଲାଣ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଧରିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । ସନାତନ ସେନାପତି ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଙ୍ଗନାବାଡି ଦିଦି ଛବିମହାନ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ୧୦ ପ୍ୟାକେଟ ଛତୁଆ ଏକ ବସ୍ତାରେ ନେଉଥିବା ଜାଣିପାରି ଧରିଥିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । ଦିଦି ଛତୁଆ ପ୍ୟାକେଟ୍ ପିଛା ୨୦ ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସନାତନପ୍ରତି ମାସରେ ଛତୁଆ ଓ ବାଦାମ ଲଢୁ ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି ଦିଦିଙ୍କ ଛବି ଠାରୁ ନେଇଥାଆନ୍ତି ସିଏ । ଏ ବିଷୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ବହୁବାର ଦଶରଥପୁର ସିଡିପିଓଙ୍କୁ ଜଣେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଫଳ ଘର ଶୂନ । ଯାଜପୁର ବରୁଆଡ଼ି ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି କେନ୍ଦ୍ରରୁ ଚୋରି । ଶିଶୁ ଓ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଥିବା ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରାଚାଲାଣ । ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରାଚାଲାଣ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଧରିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । ସନାତନ ସେନାପତି ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଙ୍ଗନାବାଡି ଦିଦି ଛବିମହାନ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ୧୦ ପ୍ୟାକେଟ ଛତୁଆ ଏକ ବସ୍ତାରେ ନେଉଥିବା ଜାଣିପାରି ଧରିଥିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । ଦିଦି ଛତୁଆ ପ୍ୟାକେଟ୍ ପିଛା ୨୦ ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସନାତନପ୍ରତି ମାସରେ ଛତୁଆ ଓ ବାଦାମ ଲଢୁ ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି ଦିଦିଙ୍କ ଛବି ଠାରୁ ନେଇଥାଆନ୍ତି ସିଏ । ଏ ବିଷୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ବହୁବାର ଦଶରଥପୁର ସିଡିପିଓଙ୍କୁ ଜଣେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଫଳ ଘର ଶୂନ ।

   Related Posts