ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୈଳ ଦର ଉପରେ ଉତ୍ପାଦନ ଶୁଳ୍କ କମାଇଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର, ପେଟ୍ରୋଲ ୯.୫ ଓ ଡିଜେଲ୍ ୭ ଟଙ୍କା କମିଲା
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫଆଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩ : ଅମିୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ୩୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ତାତି ଆହୁରି ବଢିବ, ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ତତଲା କଡେଇରେ ଭାଜିହେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀ
  • ||
  • ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମାଫିଆ
  • ||

ଦିଦି ଚୋରେଇ ନେଲେ ପିଲାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟ

27/08/2018 at 9:12 AM

ଯାଜପୁର ବରୁଆଡ଼ି ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି କେନ୍ଦ୍ରରୁ ଚୋରି । ଶିଶୁ ଓ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଥିବା ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରାଚାଲାଣ । ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରାଚାଲାଣ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଧରିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । ସନାତନ ସେନାପତି ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଙ୍ଗନାବାଡି ଦିଦି ଛବିମହାନ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ୧୦ ପ୍ୟାକେଟ ଛତୁଆ ଏକ ବସ୍ତାରେ ନେଉଥିବା ଜାଣିପାରି ଧରିଥିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । ଦିଦି ଛତୁଆ ପ୍ୟାକେଟ୍ ପିଛା ୨୦ ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସନାତନପ୍ରତି ମାସରେ ଛତୁଆ ଓ ବାଦାମ ଲଢୁ ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି ଦିଦିଙ୍କ ଛବି ଠାରୁ ନେଇଥାଆନ୍ତି ସିଏ । ଏ ବିଷୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ବହୁବାର ଦଶରଥପୁର ସିଡିପିଓଙ୍କୁ ଜଣେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଫଳ ଘର ଶୂନ । ଯାଜପୁର ବରୁଆଡ଼ି ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି କେନ୍ଦ୍ରରୁ ଚୋରି । ଶିଶୁ ଓ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଥିବା ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରାଚାଲାଣ । ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରାଚାଲାଣ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଧରିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । ସନାତନ ସେନାପତି ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଙ୍ଗନାବାଡି ଦିଦି ଛବିମହାନ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ୧୦ ପ୍ୟାକେଟ ଛତୁଆ ଏକ ବସ୍ତାରେ ନେଉଥିବା ଜାଣିପାରି ଧରିଥିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । ଦିଦି ଛତୁଆ ପ୍ୟାକେଟ୍ ପିଛା ୨୦ ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସନାତନପ୍ରତି ମାସରେ ଛତୁଆ ଓ ବାଦାମ ଲଢୁ ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି ଦିଦିଙ୍କ ଛବି ଠାରୁ ନେଇଥାଆନ୍ତି ସିଏ । ଏ ବିଷୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ବହୁବାର ଦଶରଥପୁର ସିଡିପିଓଙ୍କୁ ଜଣେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଫଳ ଘର ଶୂନ ।

   Related Posts