Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ଏଲୋପାଥିକୁ ‘ମୂର୍ଖ ବିଜ୍ଞାନ’ କହିଥିବାରୁ ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ଉପରେ ଭଡକିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ

26/05/2021 at 8:01 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୫: ଏଲୋପାଥିକୁ ‘ମୂର୍ଖ ବିଜ୍ଞାନ’ ବୋଲି କହି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିବା ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସମଗ୍ର ଦେଶର ଡାକ୍ତରମାନେ ଛିଡା ହୋଇଥିବାବେଳେ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଡକ୍ଟର ହର୍ଷ ବର୍ଦ୍ଧନ ମଧ୍ୟ ରାମଦେବଙ୍କୁ ଏକ ଚିଠି ଲେଖି ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ବାବା ରାମଦେବ ମଧ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ନକରି ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ରାମଦେବଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି।

ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ନାମ ନ ନେଇ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଗତ ବର୍ଷର କଥା ମନେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ତାପସୀ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ‘ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ନିଜ ବାଲକୋନୀରେ ଠିଆ ହୋଇ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କରତାଳି ମାରିଥିଲୁ, ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଆକାଶ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ରଙ୍ଗୀନ ହୋଇଯାଇଥିଲା, କେହି ବି ରାଜା ତାଙ୍କ ଯୋଦ୍ଧାମାନଙ୍କ ବିନା ଶକ୍ତିହୀନ ।‘ ଏହା ସହିତ, କରତାଳି ବଜାଉଥିବାର ଇମୋଜି ଏବଂ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧାମାନଙ୍କୁ ହାସଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି ।

ଯଦିଓ ତାପସୀ ରାମଦେବଙ୍କ ନାମ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ନେଇ ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରାମଦେବଙ୍କ ଆଡକୁ ସୂଚିତ କରୁଛି । ଏହା ସହିତ, ତାପସୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟରେ ଦେଶ କୋଭିଡ -୧୯ ବିରୋଧରେ ଯୁଦ୍ଧ କରୁଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ମେଡିକାଲ କର୍ମଚାରୀମାନେ କେବଳ ଯୋଦ୍ଧା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିନା ଏହି ଯୁଦ୍ଧ ଜିତା ଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

ଡକ୍ଟର ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ମଧ୍ୟ ରାମଦେବଙ୍କୁ ଏକ ଚିଠି ଲେଖି କହିଥିଲେ, ଆପଣଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି କରୋନା ଯୋଦ୍ଧାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସମ୍ମାନ ଏବଂ ଦେଶର ଭାବନାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ବିବୃତ୍ତି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମୀଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ଦୁର୍ବଳ କରି କୋଭିଡ -୧୯ ବିରୋଧରେ ଚାଲିଥିବା ଯୁଦ୍ଧକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ । ତେବେ ରାମଦେବ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିନେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଇଣ୍ଡିଆନ ମେଡିକାଲ ଆସୋସିଏସନକୁ ଏକ ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଏଲୋପାଥି ସର୍ବଗୁଣ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ, ତେବେ ଏହାର ଡାକ୍ତରମାନେ ଅସୁସ୍ଥ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

ସୂଚନା ପାଇଁ, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏକ ଯୋଗ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମୟରେ ବାବା ରାମଦେବ କହିଥିଲେ ଯେ କରୋନାଙ୍କ ଡବଲ ଟିକା ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ହଜାର ଡାକ୍ତର ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ, ଏହା କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଡାକ୍ତର?

   Related Posts