Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ଖସୁନି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଆଉ ୬ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ସରିଲା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଙ୍ଗ୍ ସେରିମନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ଗାଡି ପାର୍ଟସ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ନେଇଗଲେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଅଜଗରକୁ ଗିଳିଲା ଅହିରାଜ, ସାତକୋଶିଆରେ ବିରଳ ଘଟଣା !
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ହଜିଯିବ ଶୀତ, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା !
  • ||

ବାବାଙ୍କୁ ବିଶ୍ବାସ କରି ଫସିଲେ ୫ ଭଉଣୀ, ପ୍ରଥମେ ମାୟା ଜାଲରେ ପରିବାରକୁ କରିଥିଲା ବଶ..

26/02/2020 at 6:59 PM

ପୁନେ୨୬/୨: ବାବୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ୍‌। ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ବାସର ଦ୍ବାହି ଦେଇ ୫ ଜଣ ଉଭଣୀଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରୁଥିଲା ବାବା।ଏହି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ଭୋନ୍ଦୁ ନାମକ ବାବାକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।  ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୁନେର ପିମ୍ପରୀ ଚିଞ୍ଚୱଡରେ ଏଭଳି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି।ଯୌନ ଶୋଷଣରେ ଶିକାର ହୋଇଥିବା ୫ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୪ ଜଣ ନାବାଳିକା ଥିଲେ । ଭୋନ୍ଦୁ ବାବା ପ୍ରଥମେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ନିଜ ଜାଲରେ ଫସାଇ ପରେ କଳା ଯାଦୁ ଡର ଦେଖାଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏପରି କି କଳାଯାଦୁରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ନଗ୍ନ ପୂଜା କରିବା ପାଇଁ କହିଲା । ସୋମବାର ପରିବାରର ବଡ ଭଉଣୀ ବାବା ବିରୁଦ୍ଧରେ ପିମ୍ପରୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଭୋନ୍ଦୁ ବାବା ଉପରେ ପୋକ୍ସୋ ଆକ୍ଟ ଓ ମହାରାଷ୍ଚ୍ରର ୨୦୧୩ କଳାଯାଦୁ ଅଧିନିୟମ ସଂରକ୍ଷଣ ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଗିରଫ କରିଛି ।

ଭୋନ୍ଦୁ ବାବାର ଅସଲି ନାମ ସୋମନାଥ କୈଳାସ ଚହାଣ୍ୟ । ଭୋନ୍ଦୁ ବାବା ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ରାୟଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ବାସିନ୍ଦା । ଭୋନ୍ଦୁ ବାବାର ବୟସ ୩୨ ବର୍ଷ । ସମ୍ପୃକ୍ତ ପରିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛି କି ଭୋନ୍ଦୁ ବାବା ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ କହିଲା କି ତୁମ ପରିବାର ଉପରେ କେହି ଜଣେ ମହିଳା କଳାଯାଦୁ କରିଦେଇଛି। ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରକୁ ପୁତ୍ର ରତ୍ନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରୁନି । କଳାଯାଦୁ କରିଥିବା ମହିଳା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ । କଳାଯାଦୁ ଯୋଗୁଁ ପରିବାରର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଉପରେ ବିପଦ ଅଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଘରେ ପୂର୍ବପୁରୁଷଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ଧନ ଥିବା କଥା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲା ଏହି ଭଣ୍ଡ ବାବା ।

ଭୋନ୍ଦୁ ବାବାଙ୍‌କ ଏଭଳି କଥା ଶୁଣି ପରିବାର କଳାଯାଦୁରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଉପାୟ ପଚାରିଲେ । ଭୋନ୍ଦୁ ବାବା ଏଥିପାଇଁ ନଗ୍ନ ପୂଜା କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲା । ଭୋନ୍ଦୁ ବାବା ନଗ୍ନ ପୂଜା କରିବା ପାଇଁ ୫ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଏକ କୋଠରୀକୁ ନେଇ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ବଡ ଭଉଣୀ ସହିତ ୩ ଥର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । ଅନ୍ୟ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କ ସହ ଅଶ୍ଲୀଳ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲା । ଏହା ସହିତ ପରିବାରର ଜଣେ ବିବାହିତ ନାରୀ ସହିତ ନକଲି ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା ଏବଂ ପୂଜା ନାଁରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୧ ହଜାର ଟଙ୍କା ପରିବାରଠୁ ଠକି ନେଇଥିଲା ।

   Related Posts