Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟାକରି ସାଧୁ ପାଲଟିଥିବା ବାବା ୫ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ,କଣ ଥିଲା ସାଧୁବାବା- ପ୍ରେମିକାଙ୍କର ଅପରାଧ,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

7/12/2018 at 9:53 PM

ଦୁର୍ଗ ;୭/୧୨- ପ୍ରେମ ସଜେଇଦେଲାହତ୍ୟାକାରୀ ,ତା ପରେ ପ୍ରବଚନ ଦେଉଥିବା ବାବା । ହାତରେ  ପ୍ରେମିକାର ନାଁ ଟାଟୁ କରି ବୁଲୁଥିବା ଜଣେ ରଂଗିଲା ପ୍ରେମିକ,ଦିନେ ତା ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟା କରିବ କିଏ ବା ଜାଣିଥିଲା । ସେଇଭଳି ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ହେଲେ ସୁଶୀଲ ଦୁବେ, ଯିଏ ନିଜ ଜୀବନ ଠୁଁ ଅଧିକ ଭଲପାଉଥିବା ପ୍ରେମିକାକୁ ନିଜ ହାତରେ ମାରିଦେବାକୁ ପଛାଇ ନଥିଲା ।

ସୁଶୀଲ ଦୁବେ । ପ୍ରେମିକାରୀତା ସାହୁ ।ସବୁଦିନେ ସଂପର୍କରେ ବାନ୍ଧିହୋଇ ରହିବାକୁ ପ୍ରମିଜ ବି କରିଥିଲେ । ହେଲେ ସମୟ ଦେଲାନିସାଥ୍ । ସୁଶୀଲ ଏତେ ଭଲ ରୀତାକୁ ପାଉଥିଲା ଯେ ,ଘଡ଼ିଏ ନ ଦେଖିଲେ ରହିପାରୁ ନ ଥିଲା । କେହି କାହାକୁଜୀବନରେ ଛାଡ଼ିବେନି ବୋଲି ପଣ ବି କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଏମିତି ଏକ ସମୟ ଆସିଲା ,ରୀତାକୁ ଜୀବନଦେଇ ଭଲପାଉଥିବା ସୁଶୀଲ ଦିନେ ଯାହା ଦେଖିଲା ତା ପାଦ ତଳୁ ଯେମିତି ମାଟି ଖସିପଡ଼ିଲା । ତା ପ୍ରେମିକା ରୀତାଆଉ ଜଣେ ଯୁବକର ବାହୁ ବନ୍ଧନରେ ଅଛି । ତା ପରେ ପରେ ସୁଶୀଲ ରୀତାକୁ ସନ୍ଦେହ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ।ଯେଉଁଦିନସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ରୀତା କେବଳ ସେ ଯୁବକକୁ ଭଲ ପାଉନି ,ଅନେକଥର  ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ବି ରଖିଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କରେବି  କିଛିଦିନ ହେବ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଦିନେ ରୀତାକୁଡ଼ାକି ବୁଝାସୁଝା ବି କଲା , ହେଲେ କିଛି ଫଳ ହେଲାନି । କିଛି ଦିନପରେ ପୁଣି ସେମିତି ସେଇ ଯୁବକ ସହିତଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଲା ସୁଶୀଲ ।

ସେଦିନ ସେ ସ୍ଥିର କଲା ନାଆଉ ନୁହେଁ । ତାକୁ ଜୀବନସାରା ପାଇଁ ହଟେଇଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଏଇ ନିଷ୍ପତ୍ତିନେଇ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରେମିକାରୀତାକୁ ତା ରାସ୍ତାରୁ ଦୂରେଇଦେବା କଥା କହିଛନ୍ତି ଭଣ୍ଡବାବା ଓରଫ ସୁଶୀଲ ଦୁବେ ।

୨୦୧୩ ମସିହା ୧୮ ତାରିଖରେ ଭିଲାଇର ରାମନଗର ଅଂଚଳରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟାକରିଥିଲା ସୁଶୀଲ ।  ନିଜର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଲୁଚାଇବାକୁନିଜକୁ ବାବାବେଶରେ ସଜେଇ ପ୍ରବଚନ ଦେଉଥିବା କଥା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ଵୀକାର କରିଛି ।

ଗୁରୁବାର ଦିନ ଦୁର୍ଗରେଏକ ସଭାରେ ଭାଗବତ କଥାମୃତ ଶୁଣାଉଥବା ଜଣେ ବାବାଙ୍କୁ(ସୁଶୀଲ ଦୁବେ) ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା । କିଭଳିଥିଲାସେଦିନର ଘଟଣା – ଗିରଫ ବାବା ନିଜର ଏହି କାରନାମା କହିଛନ୍ତି ।

୨୦୧୩ ମସିହା ୧୮ ତାରିଖରେ ଭିଲାଇର ରାମନଗର ଅଂଚଳରେ ନିଜ ପ୍ରମିକାକୁ ହତ୍ୟାକରିଥିଲା ।  ନିଜର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଲୁଚାଇବାକୁ ନିଜକୁବାବାବେଶରେ ସଜେଇ ପ୍ରବଚନ ଦେଉଥିବା କଥା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ଵୀକାର କରିଛି ।

   Related Posts