Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟ । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟରେ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ହଜିନି ମାନବିକତା, ପାଇଥିବା ସୁନା ଗହଣାକୁ ଫେରାଇଦେଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||

ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟାକରି ସାଧୁ ପାଲଟିଥିବା ବାବା ୫ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ,କଣ ଥିଲା ସାଧୁବାବା- ପ୍ରେମିକାଙ୍କର ଅପରାଧ,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

7/12/2018 at 9:53 PM

ଦୁର୍ଗ ;୭/୧୨- ପ୍ରେମ ସଜେଇଦେଲାହତ୍ୟାକାରୀ ,ତା ପରେ ପ୍ରବଚନ ଦେଉଥିବା ବାବା । ହାତରେ  ପ୍ରେମିକାର ନାଁ ଟାଟୁ କରି ବୁଲୁଥିବା ଜଣେ ରଂଗିଲା ପ୍ରେମିକ,ଦିନେ ତା ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟା କରିବ କିଏ ବା ଜାଣିଥିଲା । ସେଇଭଳି ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ହେଲେ ସୁଶୀଲ ଦୁବେ, ଯିଏ ନିଜ ଜୀବନ ଠୁଁ ଅଧିକ ଭଲପାଉଥିବା ପ୍ରେମିକାକୁ ନିଜ ହାତରେ ମାରିଦେବାକୁ ପଛାଇ ନଥିଲା ।

ସୁଶୀଲ ଦୁବେ । ପ୍ରେମିକାରୀତା ସାହୁ ।ସବୁଦିନେ ସଂପର୍କରେ ବାନ୍ଧିହୋଇ ରହିବାକୁ ପ୍ରମିଜ ବି କରିଥିଲେ । ହେଲେ ସମୟ ଦେଲାନିସାଥ୍ । ସୁଶୀଲ ଏତେ ଭଲ ରୀତାକୁ ପାଉଥିଲା ଯେ ,ଘଡ଼ିଏ ନ ଦେଖିଲେ ରହିପାରୁ ନ ଥିଲା । କେହି କାହାକୁଜୀବନରେ ଛାଡ଼ିବେନି ବୋଲି ପଣ ବି କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଏମିତି ଏକ ସମୟ ଆସିଲା ,ରୀତାକୁ ଜୀବନଦେଇ ଭଲପାଉଥିବା ସୁଶୀଲ ଦିନେ ଯାହା ଦେଖିଲା ତା ପାଦ ତଳୁ ଯେମିତି ମାଟି ଖସିପଡ଼ିଲା । ତା ପ୍ରେମିକା ରୀତାଆଉ ଜଣେ ଯୁବକର ବାହୁ ବନ୍ଧନରେ ଅଛି । ତା ପରେ ପରେ ସୁଶୀଲ ରୀତାକୁ ସନ୍ଦେହ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ।ଯେଉଁଦିନସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ରୀତା କେବଳ ସେ ଯୁବକକୁ ଭଲ ପାଉନି ,ଅନେକଥର  ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ବି ରଖିଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କରେବି  କିଛିଦିନ ହେବ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଦିନେ ରୀତାକୁଡ଼ାକି ବୁଝାସୁଝା ବି କଲା , ହେଲେ କିଛି ଫଳ ହେଲାନି । କିଛି ଦିନପରେ ପୁଣି ସେମିତି ସେଇ ଯୁବକ ସହିତଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଲା ସୁଶୀଲ ।

ସେଦିନ ସେ ସ୍ଥିର କଲା ନାଆଉ ନୁହେଁ । ତାକୁ ଜୀବନସାରା ପାଇଁ ହଟେଇଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଏଇ ନିଷ୍ପତ୍ତିନେଇ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରେମିକାରୀତାକୁ ତା ରାସ୍ତାରୁ ଦୂରେଇଦେବା କଥା କହିଛନ୍ତି ଭଣ୍ଡବାବା ଓରଫ ସୁଶୀଲ ଦୁବେ ।

୨୦୧୩ ମସିହା ୧୮ ତାରିଖରେ ଭିଲାଇର ରାମନଗର ଅଂଚଳରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟାକରିଥିଲା ସୁଶୀଲ ।  ନିଜର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଲୁଚାଇବାକୁନିଜକୁ ବାବାବେଶରେ ସଜେଇ ପ୍ରବଚନ ଦେଉଥିବା କଥା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ଵୀକାର କରିଛି ।

ଗୁରୁବାର ଦିନ ଦୁର୍ଗରେଏକ ସଭାରେ ଭାଗବତ କଥାମୃତ ଶୁଣାଉଥବା ଜଣେ ବାବାଙ୍କୁ(ସୁଶୀଲ ଦୁବେ) ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା । କିଭଳିଥିଲାସେଦିନର ଘଟଣା – ଗିରଫ ବାବା ନିଜର ଏହି କାରନାମା କହିଛନ୍ତି ।

୨୦୧୩ ମସିହା ୧୮ ତାରିଖରେ ଭିଲାଇର ରାମନଗର ଅଂଚଳରେ ନିଜ ପ୍ରମିକାକୁ ହତ୍ୟାକରିଥିଲା ।  ନିଜର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଲୁଚାଇବାକୁ ନିଜକୁବାବାବେଶରେ ସଜେଇ ପ୍ରବଚନ ଦେଉଥିବା କଥା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ଵୀକାର କରିଛି ।

   Related Posts