Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା, ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ !
  • ||
  • କଟକ : ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, କୂଳକୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ମାରିଥିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୦୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସାଧୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ : ରାତି ସାରା ବାବାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉପରେ ମାଡି ଚାଲିଲା ଗାଡି

4/01/2019 at 3:09 PM

ହୋଶିଆରପୁର ୪/୧ : ପଞ୍ଜାବର ହୋଶିଆରପୁର ଜିଲ୍ଲାର ହରସିପିଣ୍ଡ ଗାଁରେ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ସାଧୁ ବାବାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ବାବା ରାସ୍ତାରେ ପଡିଥିବା କେହି ଦେଖିପାରିନଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ରାତି ସାରା ବାବାଙ୍କ ଉପର ଦେଇ ଗାଡି ମଟର ଯିବା ଆସିବା କରିଥିଲା | ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିବାରୁ ବାବାଙ୍କ ଉପରେ କେତେ ଗାଡି ମାଡିଯାଇଥିଲା ତାହା ଅନୁମାନ କରିବା ସମ୍ଭବ ହୋଇନି | ସକାଳ ହେବାରୁ ଘଟଣା ଜଣାପଡିଥିଲା | ବାବାଙ୍କ ଶରୀରର ମାଂସ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ହୋଇ ଦୂର ଦୂର ଯାଏଁ ବିଛାଡ଼ି ହୋଇ ପଡିଥିଲା | ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମବେଦନା ଜାଗ୍ରତ ହୋଇଥିଲା | ତେବେ ମୃତ ବାବାଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳିପାରିନାହିଁ | ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ପୋଷାକରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ସେ ଜଣେ ସାଧୁ ବାବା ଥିଲେ |

ଟାଣ୍ଡା ଏଏସଆଇ ଗୁରୁବଚନ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସକାଳ ୮ଟା ବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟାଙ୍କି ଥାନାକୁ ଫୋନ କରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ସଂଗେ ସାଙ୍ଗ ଘଟନସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ପୋଲିସ ପହଂଚି ମୃତଦେହର ଟୁକୁଡାଗୁଡିକୁ ଏକତ୍ରିତ କରି ଦେସୁହା ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଥିଲା | ମୃତ ବାବାଙ୍କ ପରିଚୟ ପାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି | ତେବେ ମୃତ ସାଧୁଙ୍କ ବୟସ ପାଖାପାଖି ୪୫ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି |

   Related Posts