Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟ । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟରେ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ହଜିନି ମାନବିକତା, ପାଇଥିବା ସୁନା ଗହଣାକୁ ଫେରାଇଦେଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||

ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବେଲ୍-ସନ୍ଥଙ୍କୁ ଜେଲ୍ ? ଅଭିନେତା ପର୍ଲଙ୍କୁ ଜାମିନ ପରେ ପ୍ରଶ୍ନ କଲେ ଆଶାରାମଙ୍କ ଶିଷ୍ୟ

16/06/2021 at 1:40 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬/୦୬: ନାଗିନ -୩ ଫେମ୍ ପର୍ଲ ଭି ପୁରୀ ଜାମିନ ପାଇଛନ୍ତି। ନାବାଳିକାକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପୋକସୋ ଆକ୍ଟ (POCSO) ଅନୁଯାୟୀ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଭାସାଇ ସେସନ୍ସ କୋର୍ଟ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରାୟ ୧୧ ଦିନ ପରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିବାରୁ ଆସାରାମ ବାପୁଙ୍କ ଭକ୍ତମାନେ ଖୁବ ରାଗି ଯାଇଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପର୍ଲଙ୍କ ଜାମିନଙ୍କୁ ନେଇ ଭକ୍ତଙ୍କ କ୍ରୋଧ ବଢିଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି।

Baba Asaram, Pearl V Puri, Pearl V Puri gets bail, Baba Asaram still in jail,aba Asaram fans became angery, पर्ल वी पुरी

ବାସ୍ତବରେ ଆସାରାମ ବାପୁ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋକସୋ ଆକ୍ଟ (POCSO) ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। କିନ୍ତୁ ବୟସର ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଜାମିନ ପାଇନାହାଁନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅସାରାମଙ୍କ ଭକ୍ତମାନେ ଏଥିରେ ରାଗିଛନ୍ତି ଯେ ନାଗିନ୍ -୩ ଖ୍ୟାତି ଅଭିନେତା ପର୍ଲ ଭି ପୁରୀ ୧୧ ଦିନରେ ଜାମିନ ପାଇଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ୟୁଜର୍ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଜଣେ ଅଭିନେତା @ପର୍ଲଭିପୁରୀ ଜାମିନ ପାଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ଭାରତକୁ ସାଧୁମାନଙ୍କ ଦେଶ କୁହାଯାଏ, ସେଠାରେ ସନ୍ଥ ଶ୍ରୀ ଆଶାରାମଜୀ ବାପୁ ସମାନ POCSO ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଜାମିନ ପାଇବେ ନାହିଁ । କୋର୍ଟ ଅଫ୍ ଜଷ୍ଟିସ୍ କେବଳ ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଗ ସହିତ କିଣାଯାଏ । ଏପରି ଲଜ୍ଜାଜନକ …

Baba Asaram, Pearl V Puri, Pearl V Puri gets bail, Baba Asaram still in jail,aba Asaram fans became angery, पर्ल वी पुरी

ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ହିନ୍ଦୁ ସାଧୁ ଶ୍ରୀ ଆଶାରାମଜୀ ବାପୁଙ୍କ ଉପରେ POCSO ଅଧୀନରେ ମାମଲା ଦାଖଲ ହୋଇଛି, ନିର୍ଦ୍ଦୋଷର ଅନେକ ପ୍ରମାଣ ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ୮ ବର୍ଷରେ ୧ ଦିନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜାମିନ ପାଇନାହାଁନ୍ତି। ଅଭିନେତା ପର୍ଲ ଭି ପୁରୀଙ୍କୁ POCSO ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଗିରଫ କରାଯାଇ ୧୧ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଜାମିନ ମିଳିଛି । କାହିଁକି ଏପରି ଦୁଇଟି ମାନଦଣ୍ଡ ।

୨୦୧୩ ରେ ଆସାରାମ ବାବୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ସେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨, ୨୦୧୩ ଠାରୁ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି। ଆସାରାମଙ୍କ ଉପରେ ସୁରଟରେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଏହା ସହିତ ଏସସି / ଏସଟି ଆକ୍ଟ ଏବଂ ପୋକସୋ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି।

   Related Posts