Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ରିଲିଜ ହେଲା ‘ବାଗୀ ୩’ର ଟ୍ରେଲର…ଆକ୍ସନ ମୋଡ୍‌ରେ ଟାଇଗର

6/02/2020 at 2:44 PM

ମୁମ୍ବାଇ୬|୨: ଟାଇଗରଙ୍କ ‘ବାଗୀ’ ସିରିଜ୍‌ର ତୃତୀୟ ପାର୍ଟର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ସନ ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଟାଇଗରଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ପିଲ୍ମରେ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ରୋମାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି। ‘ବାଗୀ ୨’ଫିଲ୍ମରେ ଦିଶା ପଟ୍ଟାନୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଟାଇଗରଙ୍କର ଜୋରଦାର ଆକ୍ସନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଏମିତି ଆକ୍ସନ ସିନ୍‌ ରହିଛି ଯାହା ଦର୍ଶକ ପୂର୍ବରୁ କେବେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖି ନଥିବେ। ଫିଲ୍ମରେ ଟାଇଗରଙ୍କୁ ରନି ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ସେ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ କେମିତି ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଉଛନ୍ତି ତାହା ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ଟାଇଗରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର, ରିତେଶ ଦେଖମୁଖ, ଚଙ୍କି ପାଣ୍ଡେ, ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ ଓ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ଟାଇଗରଙ୍କ ପିତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ଜ୍ୟାକି। ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଜ୍ୟାକି ଓ ଟାଇଗର ଏକାଠି ପରଦାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ୬ ତାରିଖରେ ଫିଲ୍ମଟି ରିଲିଜ ହେବ।

   Related Posts