Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ୟାମୀଙ୍କୁ ‘କିସ୍’ କରି ଏପରି ଫସିଥିଲେ ଆୟୁଷ୍ମାନ, ପତ୍ନୀ ଦେଇଥିଲେ ଅଲ୍ଟିମେଟମ୍

16/09/2019 at 5:41 PM

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଡ୍ରିମ ଗାର୍ଲ’କୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ତେବେ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ଏବେ ସେ ‘ମେକର୍ସ ଫେବରେଟ’ ବନିଯାଇଛନ୍ତି। କାରଣ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ବିକ୍କି ଡୋନର’ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ‘ବରେଲୀ କି ବର୍ଫି’ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଫିଲ୍ମ ସୁପର ଡୁପର ହିଟ୍ ହୋଇଛି। ତେବେ ହୁଏତ ଆପଣ ଜାଣିନଥିବେ ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ‘ବିକ୍କି ଡୋନର’ ଏକଦା ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ଗୁରୁତର ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ଫିଲ୍ମର ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଲାଗି ସ୍ୱାମୀସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମନାନ୍ତର ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା ଯେ ପତ୍ନୀ ତାହିରା କଶ୍ୟପ ତାଙ୍କୁ ଅଲ୍ଟିମେଟମ ବି ଦେଇଥିଲେ। ତାବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁରାଘଟଣା କଣ।

ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମରେ ୟାମୀ ଗୌତମ ବି ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ। ଏଥିରେ ୟାମୀଙ୍କ ସହ ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କର ଏକ ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ ହିଁ  ଏହି ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ଦୃଶ୍ୟ ସ୍କ୍ରିନରେ ଦେଖିବା ପରେ ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ଉପରେ ପତ୍ନୀ ତାହିରା ପୁରା ଖପ୍ପା ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ବୁଝାମଣା ପରିସ୍ଥିତିରେ ନଥିଲେ ତାହିରା। ସିଧା ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କୁ ଅଲ୍ଟିମେଟମ ଦେଇଥିଲେ ‘ଫିଲ୍ମ କରିବାର ଅଛି ତ କିସ୍ କରିବନି, ଯଦି କିସ୍ କରିବାକୁ ଏତେ ଇଚ୍ଛା ତେବେ ଆଉ ଫିଲ୍ମ କରିବନି’। ହେଲେ ଏବେ ତାହିରା ବି ବୁଝିଗଲେଣି ବୋଲି ନିକଟରେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଆୟୁଷ୍ମାନ ।

ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତାହିରା ବି ଜଣେ କଳାକାର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଆୟୁଷ୍ମାନ। ଏଣୁ ଅଭିନୟର ଛୋଟମୋଟ ଘଟଣା ପାଇଁ ଏବେ କମ୍ପ୍ରମାଇଜ୍ କରିବା ଶିଖିଗଲେଣି । ବାସ୍ତବରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ୨୦୧୦ରେ ସେମାନେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ୨ଟି ସନ୍ତାନ ବରୁଷ୍କା ଓ ବୀରାଜବିର ବି ଅଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ତାହିରାଙ୍କ ବ୍ରେଷ୍ଟ କ୍ୟାନସର ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାପଡିଲା ବିଜି ସିଡ୍ୟୁଲ ସତ୍ତ୍ୱେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଦିନ ଦିନ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଜଗି ରହୁଥିଲେ। ଏଥିରୁ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଓ ତାହିରାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କିପରି ତାହା ପାଠକେ ଖୁବ୍ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିବେ।

   Related Posts