Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ସରୟୁ ନଦୀ କୂଳରେ ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ଭବ୍ୟ ରାମଲୀଳା, ମନୋଜ ତିଓ୍ଵାରୀ ଅଙ୍ଗଦ ତ ରବି କିଶନ ହେବେ ଭରତ

17/10/2020 at 9:35 PM

ଅଯୋଧ୍ୟା ୧୭।୧୦: କରୋନା ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ସରୟୁ ନଦୀ କୂଳରେ ଏଥର ଭବ୍ୟ ରାମଲୀଲା ଶନିବାରଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ରାମଲୀଳାରେ ସିନେ ଜଗତର ଅନେକ ତାରକା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହେବେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ରାମଲୀଳାରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ଦୁଇ ସାଂସଦ ତଥା ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ।

ଏହି ଭବ୍ୟ ରାମଲୀଳାର ପ୍ରସାରଣ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ କରାଯିବ। ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ରାମଲୀଳା ଅକ୍ଟୋବର ୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ସରୟୁ ନଦୀ କୂଳରେ ସ୍ଥିତ ଲକ୍ଷ୍ମଣ କିଲା ପଡିଆରେ ରାମଲୀଳାର ଭବ୍ୟ ସେଟ୍ ତିଆରି କରାଯାଇଛି।

ବିଜେପିର ଦୁଇ ସାଂସଦ ମନୋଜ ତିଓ୍ଵାରୀ ଓ ରବି କିଶନ ମଧ୍ୟ ରାମଲୀଳାରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି। ମନୋଜ ତିଓ୍ଵାରୀ ଅଙ୍ଗଦ ଏବଂ ରବି କିଶନ ଭରତ ଭୂମିକାରେ ଅଭିୟନ କରିବେ। ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ରାମାୟଣରେ ହନୁମାନ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଦାରା ସିଂହଙ୍କ ପୁତ୍ର ତଥା ଅଭିନେତା ବିନ୍ଧୁ ଦାରା ସିଂହ ରାମଲୀଳାରେ ହନୁମାନ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ।

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ କଳାକାର ଅସରାନୀ ନାରଦ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଶେହବାଜ ଖାନ ରାବଣ ଏବଂ ରଜା ମୁରାଦ ଅହିରାବଣ ଭୂମିକା ନିଭାଇବେ। ସୋନୁ ନାଗର ରାମ ଏବଂ କବିତା ଯୋଶୀ ସୀତା ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ।

ରାମଙ୍କ ବସ୍ତ୍ର ଜନକପୁରରୁ ଅଣା ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଧନୁ କୁରୁକ୍ଷେତ୍ରରୁ ମଗାଯାଇଛି। ସୀତାଙ୍କ ଆଭୂଷଣ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି। ରାବଣଙ୍କ ପୋଷାକ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ଆସୁଛି। ଏହି ରାମାୟଣ ୧୪ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଭାଷାରେ ଡିଜିଟାଲ ଭାବେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ରାମଲୀଳାରେ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଦିଆଯାଇଛି। ହେଲେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ।

   Related Posts