Wednesday, August 21, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବାଟଭୁଲି ଯାଇଥିବା ନାବାଳିକାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ନାଁରେ ଅଟୋ ଚାଳକ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ

ଫିରୋଜପୁର ୧୧/୨-ଆଜିକାଲି ସହଜରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିଶ୍ଵାସ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ଜଣେ ନାବାଳିକା  ଏମିତି ସରଳ ବିଶ୍ଵାସରେ ଶିକାର ହୋଇ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିଛି ଅନେକ ମୂଲ୍ୟ । ଜଣେ ଅଟୋ ଚାଳକ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ନାଁରେ ଆଶ୍ରୟଦେଇ କରିଛନ୍ତି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ।

ଏହିଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କିଲ୍ଲା ମୋହଲ୍ଲାର  ଡ଼ିସ୍କୋ କଲୋନୀରେ । ଜଣେ ନାବାଳିକା ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଭୂଲବଶତଃ ଅନ୍ୟ ଏକ ଟ୍ରେନରେ ଚାଲିଯାଇଥିଲା । ସେ ଦିଲ୍ଲୀ ବଦଳରେ ଫିରୋଜପୁର ଷ୍ଟେସନରେ ପହଂଚିଥିଲା । ସେ ବାଟ ଭୁଲିଯାଇଥିବାରୁ ଜଣେ ଅଟୋବାଲାକୁ ରାସ୍ତା ପଚାରିଥିଲା । ଅଟୋବାଲା ଦିଲ୍ଲୀକୁ ସେହିଦିନ କୌଣସି ଟ୍ରେନ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲା ।

 ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ସାହେବ ନାମକ ଜଣେ ଅଟୋବାଲା ରାତିରେ  ଆଶ୍ରୟ ଦେବାକଥା କହିଥିଲା । କାଲି ସକାଳେ ଟ୍ରେନରେ ବସାଇଦେବାକୁ କହି ଘରକୁ ନେବା ବଦଳରେ ଅମୃତସରର ଏକ ହୋଟେଲକୁ ନେଇଥିଲା । ସେହି ହୋଟେଲ ନିକଟରେ ବାବା ନାମକ ସାହେବର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା ।

ହୋଟେଲରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ରାତିସାରା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି ନାବାଳିକା । ରାତିସାରା ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ସକାଳେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବସେଇ ଦେଇଥିଲେ ଟ୍ରେନରେ । ନାବାଳିକା ଏବାବଦରେ ଘରେ କହିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ଥାନାରେ ମାମଲା କରିଥିଲେ ଦାୟର । ପୋଲିସ ଏ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ବି ଅପରାଧିଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇନାହିଁ ।

417 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର