Monday, January 21, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆଦର୍ଶ ପାଇଁ ବଳିପଡ଼ିଲେ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର, ଉଚିତ ଭଡ଼ାନେବାରୁ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭରକୁ ହତ୍ୟାକଲା ଅନ୍ୟଜଣେ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୧/୧-  ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୟେମାଲୁରୁରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା । ଉଚିତ ଭଡ଼ା ନେବାରୁ ଜଣେ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର ଆଉଜଣେ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭରକୁ କରିଛି ହତ୍ୟା ।  

ୟା.ଏମ. ନାରାୟଣ କମର୍ସିଆଲ ଟ୍ୟାକସ୍ ଡ଼ିପାର୍ଟମେଣ୍ଟରୁ ଅବସର ନେବାପରେ ଅଟୋ ଚଳାଇ ଜୀବିକା ନିର୍ବାହ କରୁଥିଲା । ସେ ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ଲୋକ ଥିବାରୁ କାହାକୁ ଠକୁ ନଥିଲା । ଲୋକଙ୍କୁ ଠାରୁ ଉଚିତ ଭଡ଼ା ନେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣା ଅନ୍ୟ ଡ଼୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଠିକ ଲାଗୁ ନଥିଲା । ଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ମାନେ ବି ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ ।

ଏହି ଭଡ଼ାନେବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅନେକବାର ନାରାୟଣଙ୍କ ସହ ସେହି ଅଟୋ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ କେତେକ ଡ଼୍ରାଇଭରଙ୍କ ସହ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ।

ସେ ନିଜର ନୀତି-ଆଦର୍ଶ ପାଇଁ ସେ ଅଂଚଳର ଲୋକ ନାରାୟଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ନାରାୟଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ  ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର ଏଥିପାଇଁ ଈର୍ଷା କରୁଥିଲେ ।

ଘଟଣାଦିନ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର ବାବୁ ଏହି ଉଚିତ ଭଡ଼ା ନେବାକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତି କରିଥିଲା । ଫଳରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ବାବୁ ନାରା୍ୟଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ବାଡ଼େଇଥିଲା । ନାରାୟଣ ତଳେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ନିସ୍ତୁମ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା କହିଛନ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟେକଦର୍ଶୀ ।

ନାରାୟଣଙ୍କୁ ସେହି ଷ୍ଟାଣ୍ଡର କିଛି ଡ଼୍ରାଇଭର ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ନାରାୟଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

234 Views

   You May Also Like