Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୀଷଣ ଅବପାତର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଆଜି ଓ ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଟ୍ରେଲର ପଛରେ ପିଟିହେଲା ସିମେଣ୍ଟ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ
  • ||

ଆଦର୍ଶ ପାଇଁ ବଳିପଡ଼ିଲେ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର, ଉଚିତ ଭଡ଼ାନେବାରୁ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭରକୁ ହତ୍ୟାକଲା ଅନ୍ୟଜଣେ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର

11/01/2019 at 7:34 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୧/୧-  ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୟେମାଲୁରୁରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା । ଉଚିତ ଭଡ଼ା ନେବାରୁ ଜଣେ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର ଆଉଜଣେ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭରକୁ କରିଛି ହତ୍ୟା ।  

ୟା.ଏମ. ନାରାୟଣ କମର୍ସିଆଲ ଟ୍ୟାକସ୍ ଡ଼ିପାର୍ଟମେଣ୍ଟରୁ ଅବସର ନେବାପରେ ଅଟୋ ଚଳାଇ ଜୀବିକା ନିର୍ବାହ କରୁଥିଲା । ସେ ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ଲୋକ ଥିବାରୁ କାହାକୁ ଠକୁ ନଥିଲା । ଲୋକଙ୍କୁ ଠାରୁ ଉଚିତ ଭଡ଼ା ନେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣା ଅନ୍ୟ ଡ଼୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଠିକ ଲାଗୁ ନଥିଲା । ଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ମାନେ ବି ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ ।

ଏହି ଭଡ଼ାନେବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅନେକବାର ନାରାୟଣଙ୍କ ସହ ସେହି ଅଟୋ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ କେତେକ ଡ଼୍ରାଇଭରଙ୍କ ସହ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ।

ସେ ନିଜର ନୀତି-ଆଦର୍ଶ ପାଇଁ ସେ ଅଂଚଳର ଲୋକ ନାରାୟଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ନାରାୟଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ  ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର ଏଥିପାଇଁ ଈର୍ଷା କରୁଥିଲେ ।

ଘଟଣାଦିନ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର ବାବୁ ଏହି ଉଚିତ ଭଡ଼ା ନେବାକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତି କରିଥିଲା । ଫଳରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ବାବୁ ନାରା୍ୟଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ବାଡ଼େଇଥିଲା । ନାରାୟଣ ତଳେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ନିସ୍ତୁମ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା କହିଛନ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟେକଦର୍ଶୀ ।

ନାରାୟଣଙ୍କୁ ସେହି ଷ୍ଟାଣ୍ଡର କିଛି ଡ଼୍ରାଇଭର ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ନାରାୟଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts